in

Supernatural 15. Sezon Final Fragmanı: 80 Dakikalık Bölüm ile Diziye Veda Edilecek

Supernatural 15. Sezon final bölümü için ilk fragman yayınladı. 15 yıllık yolculuğun sonu çok yakın.

Supernatural 15. Sezon Final Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Supernatural 15. Sezon final bölümüne iki haftadan az süre kaldı ve The CW dizinin final bölümü için uzun bir fragmanla fitili şimdiden yaktı.

Yayınlanan ilk fragman, yeni bölümden sahnelerle birlikte uzun dizinin geçmişindeki ikonik anları da hatırlatarak Winchester Kardeşlerin geçmişini anıyor. 80 dakikalık finalin fragmanı The CW’nin YouTube kanalından paylaşıldı.

Fragmanda sadece 15. sezonun hikâyesi değil Dean ve Sam’in Supernatural tarihi boyunca geçtiği yollar da izleyiciye gösteriliyor. Winchester’ların henüz neye girdiklerini bilmeden başladıkları avcılık kariyerlerinin ilk günlerini hatırlamak dizinin severleri için hoş bir sürpriz.

- Reklam -

Fragmanda ayrıca bölüm başlamadan hemen önce yayınlanacak bir belgesel de duyuruldu. Supernatural: The Long Road Home adlı belgeselde dizinin yıldızları Jared Padalecki (Sam), Jensen Ackles (Dean), Misha Collins (Castiel), Alexander Calvert (Jack), dizinin genel yönetmeni Eric Kripke, uygulayıcı yapımcılar Robert Singer ve Andrew Dabb’ın röportajlarına yer verilecek. Ayrıca dizinin farklı noktalarında ekranda boy göstermiş, hayranların favorisi hâline gelmiş yan karakterleri oynayan oyuncular da belgeselde yer bulacak. Jim Beaver (Bobby Singer), Samantha Smith (Mary Winchester), Ruth Connell (Rowena), Kim Rhodes (Jody Mills) ve Mark Sheppard (Crowley) bu isimlerden sadece bazıları.

Supernatural 15. Sezon Final Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yayınlanan tanıtımlarda ayrıca Jensen ve Jared’ın izleyiciye şöyle bir seslenişi de yer alıyor:

Jensen: Herhangi bir şeyi uzun süre yaptığınızda sonunun yaklaştığını hissediyorsunuz.
 Jared: Buraya size tek bir şey söylemek için geldik: Teşekkürler!”

Dizinin final özeti şöyle:

“SON. 15 sezonun ardından Amerika’nın en uzun bilimkurgu dizisi bitiyor. İnsan kurtarıp canavar avlamanın sonu geldi. Bölümü Andrew Dabb yazdı ve Robert Singer yönetti.”

- Reklam -

Finalle ilgili bilgilerimiz son derece sınırlıydı ve resmi sinopsis de pek bir şey açıklamıyor. Özgür İrade Takımı’yla Tanrı arasındaki savaşın sonunu öğreneceğimiz final bölümü Carry On için 13 gün daha beklemek zorundayız. Yeni bölüm Inherit the Earth ise 12 Kasım’da yayınlanacak.

Final, 19 Kasım 2020 tarihinde ekranlara gelecek. Sezonun genel değerlendirmesini buradan okuyabilirsiniz.

Dean ve Sam’in son şarkısı için heyecanlı mısınız? Carry On My Wayward Son’u son kez duyacak olmak nasıl hissettiriyor? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bekliyoruz.

Kaynak: CBR

Mehmet Çakıcı

1999'da Balıkesir'de doğdu. Küçük yaştan beri fantastik edebiyata ilgi duydu, büyüdükçe diğer edebiyatlara da yaklaştı. Şu sıralar İstanbul Üniversitesi'nde bu ilginin üstüne iyice düşüyor. Uzun bir süre araknofobinin nasıl yazıldığını öğrenemedi.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for piota piota dedi ki:

    aaah ah… 5. Sezonda final yapsaydı dizi tarihinin en başarılı işlerinden biri olacaktı. Nereden nereye. Üstüne 10 sezon çıkmış

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Kız, Kadın, Öteki - Bernardine Evaristo

Kız, Kadın, Öteki: Bernardine Evaristo’nun Booker Ödüllü Kitabı Türkçede

netflix abone sayısı

Netflix’ten İki Yenilik: Televizyon ve Arka Planda Yürütme