in ,

Supernatural 15. Sezon Fragmanı: Final Zamanı Geldi Çattı!

Supernatural 15. Sezon Fragmanı yayınlandı. The CW dizisinin final sezonunda Winchester’lar Tanrı’yı öldürmeye hazırlanıyor.

Supernatural 15. Sezon Fragmanı

Supernatural 15. sezon fragmanı The CW kanalı tarafından paylaşıldı. Yeni paylaşılan final sezonu fragmanı, dizinin merakla beklenen sonuna genel bir bakış imkânı sunuyor.

İlk sezonu 2005 yılında yayınlanan ve yıllardır devam eden ünlü korku dizisi final yapmaya hazırlanıyor. Normalde bu yılın mayıs ayında sona ermesi hedeflenen Supernatural, devam eden Koronavirüs salgınına diğer tüm yapımlarda olduğu gibi yenik düşmüştü. Çekimlerin tamamlanamaması nedeniyle dizinin çıkış tarihi de ertelenmiş ve planlar değişmişti.

Hatırlanacağı üzere dizinin 15. ve final sezonunun ilk 13 bölümü, geçen yılın ekim ayında yayınlanmaya başlamış ve bu yıl mart ayında bitmişti. Dizinin kalan yedi bölümü de önümüzdeki ekim ayında başlayacak. Yakın zamanda, Supernatural’ın Vancouver’da çekimlere tekrar başlayan ilk yapımlardan biri olduğu ve prodüksiyona ara verilmesi sonrası kalan son iki bölümü hazırladığı bildirildi. Finale kalan 2 bölümün kasım ayında yayınlanacağı göz önüne alınırsa, ekibin bu bölümleri yetiştirmek adına oldukça zamanları var gibi gözüküyor.

Supernatural 15. sezon final

Winchester Kardeşleri canlandırmasıyla dünya çapında ünlenen Jared Padalecki ve Jensen Ackles, hayranlarına Supernatural’ın son bölümlerinin tatmin edici olacağına dair güvence vermişti. Şimdi de yayınlanan son fragman ile hayranlar bu bölümlerin nasıl ilerleyeceğine dair bir ilk bakış yapıyor.

Supernatural 15. Sezon Fragmanı | İZLE

Dean Winchester’ı oynayan Ackles, daha önce final bölüm senaryolarının COVID-19 salgını nedeniyle değiştirildiğini açıklamıştı. Ancak fragmana bakıldığında, dizi 2005’te ilk çıktığından beri bilinen tüm notalara basarak sona erecek gibi görünüyor. Kahramanlar Tanrı’ya karşı savaşları için hazırlanırken fragmanda bolca endişe, biraz mizah ve hatta birkaç bağımsız anlatı yer alıyor.

Supernatural 15. ve final sezonu, 8 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmaya başlayacak. Seriye veda ettiğimiz sezonun incelemesini buradan okuyabilirsiniz.

Supernatural final

Dizinin başrollerinden olan Jensen Ackles’ın bundan sonra yoluna The Boys 3. sezon ile devam edeceğini de hatırlatalım. Böylelikle başarılı aktör Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke ile tekrar bir araya gelmiş olacak.

Bir diğer başrol Jared Padalecki de yıllar önce Chuck Norris’in başrolünde yer aldığı Walker, Texas Ranger dizisinin yeniden çevrimi olan Walker’da yer alacak.

Dizinin final sezonunun kalan bölümleri adına yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce yıllardır süren dizi başarılı bir finalle taçlandırılacak mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

* * *

* The Stand Dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu: Stephen King’in Mahşer’i Geliyor

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

9 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for isos81 isos81 dedi ki:

  Benim için final 5. sezon idi…

 2. Avatar for silence silence dedi ki:

  Gerçek final zaten beşinci sezondu. Baş rol oyuncuların kimyası çok iyi olunca devam kararı aldılar. Ben her bölümü izledim. İlk beş sezondan sonraki sezonların hiçbirisini bir beklenti ile izlemedim. Çünkü Sam ve Dean izlemek çok eğlenceli. Castiel de bunlara ayak uydurunca konu neymiş hiç ilgimi çekmedi. Şimdi biraz düşündüm de ilk beş sezondan sonraki sezonlarda ne anlattılar, onu bile doğru düzgün hatırlamıyorum. En büyük yanlışları Crowley ve Rowena’yı öldürmeleriydi. Ondan sonra baya ivme kaybetti dizi, Chuck’ı bile getirmeleri bu düşüşü engelleyemedi. Yoksa CW gibi bir kanal izleniyor olsaydı baş rol oyuncuları bu kadar oynamaya hevesliyken dizinin bitmesine izin vermezdi.

 3. Avatar for melih melih dedi ki:

  15 sezon nedir ya? Arka Sokaklar’ın yabancı versiyonu gibi. :smiley:

 4. Avatar for Boneca Boneca dedi ki:

  İlk 5 sezon benim de favorimdi. Hatta 4. sezonun kalbimde ayrı bir yeri var. :relaxed:
  Final sezonu tamamlandıktan sonra yeniden izleyip izlememek konusunda kararsızım. Birkaç yol arkadaşı bulsam kendime, tartışa tartışa yeniden izlerim muhtemelen. Kesin olan tek şey 4. sezon 6. bölümü bir kez daha izleyeceğim. :grin:

 5. Avatar for isos81 isos81 dedi ki:

  Ben sanırım sezon 12’de bıraktım. Ana konu olan bölümler yine bir şekilde izleniyordu ama dandik canavar avları aynı tezgahtan çıkmış gibi tek düze idi, o kadar tekrar sonrası da iyice sıkmıştı beni.

  Son sezonu izlerim büyük ihtimalle. Dean hatırına tabi, yoksa Sam’in oyunculuğu çok kötü geliyor bana. :slight_smile:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

4 cevap daha var.

Scooby-Doo Çizgi Dizi Joe Ruby

Scooby-Doo Çizgi Dizisinin Yaratıcısı Joe Ruby Yaşamını Yitirdi

Black Panther Chadwick Boseman

Black Panther Başrolü Chadwick Boseman Hayatını Kaybetti