in ,

Sweet Tooth’un 2. Sezonundan İlk Tanıtım Fragmanı: Netflix’in Çizgi Roman Uyarlaması Geri Dönüyor

Sweet Tooth 2. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Netflix’in ilk sezonuyla ses getiren ödüllü dizisi maceraya kaldığı yerden devam ediyor.

Sweet Tooth 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayında
- Reklam -
- Reklam -

Sweet Tooth 2. sezon tanıtım fragmanı paylaşıldı. Netflix’in ilk sezonuyla ses getiren ödüllü dizisi maceraya kaldığı yerden devam ediyor.

Jeff Lemire tarafından yazılan ve çizilen çizgi roman uyarlaması olan dizinin Sweet Tooth 2. sezon için yayınlanan ilk fragman, genç insan/geyik melezi çocuk Gus (Christian Convery) ve arkadaşı Jepperd’ın (Nonso Anozie) post-apokaliptik dünyada yaşadıkları maceraya bir ilk bakış sunuyor. Önceki sezonun sonunda, Gus’un kurtarma arayışında olan bir paramiliter grup olan Last Men tarafından yakalandığı görülmüştü. Yeni fragman Gus’un yakalanmasının ardından neler olacağına dair ipuçları veriyor ve hem yeni hem de eski yüzlerin ortaya çıktığı hikâyenin geleceğini gösteriyor.

Convery ve Anozie’nin yanı sıra, dizinin 2. sezonunda Dr. Singh rolünde Adeel Akhtar, Owen Bear rolünde Stefania LaVie, Aimee Eden rolünde Dania Ramirez, Rani Singh rolünde Aliza Vellani, Wendy rolünde Naledi Murray, General Abbot rolünde Neil Sandilands, Johnny Abbot rolünde Marlon Williams, Teddy rolünde Christopher Sean Cooper Jr. ve Finn rolünde Yonas Kibreab yer alıyor. James Brolin ise anlatıcı sesi olarak görev yapıyor.

- Reklam -

Sweet Tooth 2. sezon fragman

Çekimleri geçen yılın haziran ayında tamamlanan 2. sezon ile ilgili ilk kareler kısa süre önce paylaşılmıştı. Şimdi de çok geçmeden diziyle ilgili ilk fragman yayınlandı ve yayın tarihi ortaya çıktı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Sweet Tooth 2. Sezonun Tanıtım Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

“Son Adamlar’ın yakalayıp hapsettiği çok özel bir geyik çocuk olan Gus, yeni tanıştığı melez arkadaşlarının çok geç olmadan kaçmasına yardım etmek için harekete geçer. Baş yapımcılığını Robert Downey Jr. ve Susan Downey’nin üstlendiği sevilen dizi Sweet Tooth, 2. sezonuyla geri dönüyor!”

- Reklam -

İlk sezon için yönetmen, yazar ve yapımcı olarak görev yapan Jim Mickle, 2. sezonda da aynı pozisyonlarda yer alacak. Ayrıca Mickle, Team Downey yapım şirketi aracılığıyla Robert Downey Jr., Susan Downey ve Amanda Burrell ile birlikte yürütücü yapımcı olarak da görev yapacak. Linda Moran da bu yapımda yer alan diğer yapımcılardan biri. Team Downey’den Evan Moore ise dizinin yardımcı yapımcısı olarak görev yapacak.

Warner Bros. Television tarafından hazırlanan Sweet Tooth’un 2. sezonu, 27 Nisan 2023 tarihinde tüm bölümleri ile Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin yeni sezonunun da tıpkı ilk sezonda olduğu gibi 8 bölümden oluşması bekleniyor.

Sweet Tooth 2. sezon fragmanı ile ilgili yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Doctor Who Doom's Day

Doctor Who’nun 60. Yılına Özel “Doom’s Day” İçerikleri Geliyor: Yeni Çizgi Roman, Oyun ve Romanlar Yolda

Alan Moore "Yüzüklerin Efendisi" ve "Taht Oyunları"nı Neden Sevmediğini Açıkladı

Alan Moore “Yüzüklerin Efendisi” ve “Taht Oyunları”nı Neden Sevmediğini Açıkladı