in

NBC’nin Suç Dizisi “The Blacklist” 10. Sezon Onayını Aldı

The Blacklist 10. Sezon onayı aldı. NBC’nin Emmy ödüllü suç draması, 9. sezon finalinden önce macerasına devam etmeyi garantiledi.

The Blacklist 10. Sezon onayı
- Reklam -
- Reklam -

The Blacklist 10. Sezon onayı almayı başardı. Dizinin yıldızı James Spader, katıldığı televizyon programında Emmy ödüllü serinin yola devam edeceğini doğruladı.

İlk olarak 2013 yılında yayınlanmaya başlayan ve günümüze kadar başarılı bir yol kat eden The Blacklist, eleştirmenlerce de beğenilen bir suç dram dizisi olarak yoluna devam ediyor. Dizinin başrolünde yer alan James Spader, aynı zamanda yapımcılığını da üstleniyor. Söz konusu yapımda Spader, Raymond “Red” Reddington adlı yüksek profilli bir suçluyu canlandırıyor. Kendini gönüllü olarak FBI’ya teslim eden Red, FBI ile diğer ana suçlular hakkında bilgi alışverişinde bulunarak kovuşturmaya karşı dokunulmazlık hakkı elde ediyor. Red, “kara listeye girenlerin” izini sürmek için FBI profil uzmanı Elizabeth “Liz” Keen (Megan Boone) ile birlikte çalışıyor. Hikâye ilerledikçe Red’in gerçek kimliği ve Liz ile olan bağlantısı hakkında daha fazla ayrıntı öne çıkıyor.

The Blacklist her ne kadar izlenme oranları anlamında düzgün bir seyirle yoluna devam etse de, hem ekranda hem de ekran dışında epeyce değişikliğe tanık oldu. Megan Boone geçen yıl 9. sezondan önce diziden ayrıldığını duyurmuştu. Filmin orijinal yaratıcılarından biri olan Jon Bokenkamp da kısa bir süre sonra ayrıldı. Büyük ayrılıklar göz önüne alındığında, gösterinin kaderi tehlikede gibi görünüyordu. Yine de The Blacklist’in düzenli oyuncuları Diego Klattenhoff, Amir Arison, Hisham Tawfiq, Laura Sohn ve Harry Lennix’in daha fazla sorumluluk alması ve senarist John Eisendrath ile devam etmeyi başardı.

- Reklam -

The Blacklist 10. Sezon Çıkış Tarihi Henüz Açıklanmadı

The Blacklist 10. Sezon

Şimdi de, dizinin 9. sezonu devam ederken 10. sezon onayının geldiği resmi olarak duyuruldu. James Spader, hayranları için sevindirici duyuruyu katıldığı Jimmy Fallon’ın The Tonight Show programında yaptı. Programda resmi onay haberini çok kısa süre önce aldığını ve haberi sadık hayranlarıyla paylaşmaktan heyecan duyduğunu belirtti.

- Reklam -

10. sezonla ilgili ayrıntılar şimdilik bilinmiyor. 9. sezonun ikinci yarısının başlaması ile şimdiden onaylanan gelecek bölümlerinin tonu daha net belirlenebilir. The Blacklist dizisi şu anda, Liz’in ölümünü takip eden iki yıl içinde ayrılan çekirdek ekip üyelerini tekrar bir araya getirmeye odaklanmış durumda. 9. sezon başladığında her karakter bir yol ayrımındayken, herkes sonunda hiçbir şeyin dünya barışına tehdit oluşturan suçluları avlamak ve yenmek olan misyonlarından öncelikli olmadığını anladı. Halihazırda devam eden 9. sezon, bir avuç yeni kısır düşman, uğursuz komplolar ve şaşırtıcı ihanetler getirdi. Muhtemelen önümüzdeki bölümlerde bu yapıların üzerine gitmeye devam edecek.

The Blacklist’i takip ediyor musunuz? Dizinin devam edecek olması konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Adam Project fragman netflix ryan reynolds

The Adam Project’in Çıkmadan Önceki Son Fragmanı Yayınlandı

Beetlejuice 2 Geliyor: Beterböcek Devamı Kesinleşti

Beetlejuice 2 Geliyor: Yıllardır Beklenen Beterböcek’in Devamı Kesinleşti