in ,

The Book of Boba Fett Fragmanı: İkonik Star Wars Karakteri Maceralarına Başlıyor

The Book of Boba Fett fragmanı yayınlandı. Disney+ üzerinden yayınlancak yeni Star Wars dizisi, 2021 sonunda çıkıyor.

The Book of Boba Fett Fragmanı

The Book of Boba Fett dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Star Wars evreninin The Mandalorian sonrası ikinci live action dizisi, Disney Plus ile geliyor.

İlk defa The Mandalorian’ın 2. sezon finalinde duyurulan ve hayranları oldukça mutlu eden The Book of Boba Fett, hayranların en sevdiği ödül avcısı olan karakteri geri getiriyor. Disney’in 2012’de Lucasfilm’i satın aldığı günden bu yana, Boba Fett merkezli bir proje yapma girişimleri oldu. Başlangıçta düşünülen plan, Boba için bağımsız bir uzun metrajlı film yapmaktı. Ancak sonunda, ilk çıkışını Disney+’ın da ilk orijinal yapımı olan The Mandalorian ile gerçekleştiren karakter, şimdi kendi solo dizisi ile hayranların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

The Mandalorian 2. sezondaki Boba Fett’in destekleyici rolünden yola çıkan The Book of Boba Fett, Boba’nın Jabba the Hutt’ın Tatooine’deki eski bölgesinin kontrolünü ele geçirmek için savaşmasını konu alacak. Pek tabii yanında yine The Mandalorian’dan tanıdığımız paralı asker Fennec Shand da yer alacak.

Yayınlanmasına 2 aydan az bir süre kala, Disney ve Lucasfilm nihayet yapımın ilk fragmanını paylaştı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Book of Boba Fett Fragmanı | İZLE

(Fragmanı düzgün şekilde görüntüleyemiyorsanız YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Yayınlanan ilk fragman, dizinin asıl konusuna ve ne olacağına dair herhangi bir ayrıntı vermezken, yine de nasıl bir yapımla karşılaşacağımızı oldukça net şekilde aktarıyor. Kullanılan renk paletleri ve karakterler ile The Mandalorian’a da oldukça benzeyen yapımda, Pedro Pascal’lı Din Djarin’in konuk oyuncu olarak yer alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor.

Dizinin başrollerini Temuera Morrison ve Ming-Na Wen paylaşıyor. Baş yapımcılar arasında Jon Favreau, Dave Filoni, Robert Rodriguez, Kathleen Kennedy ve Colin Wilson yer alıyor.

Merakla beklenen yeni Star Wars dizisi, 29 Aralık 2021’de Disney+ üzerinden ilk bölümü ile yayınlanmaya başlayacak. Dizi, diğer tüm Disney Plus işlerinde olduğu gibi haftalık olarak gelecek.

The Book of Boba Fett’in yayınlanan ilk fragmanını sizler nasıl buldunuz? Sizce The Mandalorian’a göre nasıl bir dizi bizleri bekliyor? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

zaman çarkı dizisi amazon prime

Zaman Çarkı Dizisi Başlıyor: Amazon Prime Türkiye’nin Kasım 2021 Takvimi Duyuruldu

Karabasan - George R.R. Martin

Karabasan: Game of Thrones’un Yazarından Bir Vampir Anlatısı