in

The Boys 2. Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı

The Boys 2. sezon yayın tarihi açıklandı. Amazon Prime’ın süper kahraman yapımlarına farklı bir bakış getirdiği dizisi yeni bölümleri ile geri dönüyor!

the boys 2. sezon yayın tarihi

The Boys 2. Sezon çıkış tarihi sonunda duyuruldu. Amazon Prime’ın heyecanla beklenen dizisi yakın zamanda geliyor.

Yazar Garth Ennis ve çizer Darick Robertson’ın çizgi romanına dayanan The Boys, geçen yaz Amazon Prime Video’da 1. sezonuyla yayınlandı. Supernatural’dan tanıdığımız Eric Kripke tarafından hazırlanan dizi, süper kahramanların hikâyenin kötü adamları olduğu bir dünyayı gösteriyor.

Dizinin ilk sezonunda Hughie Campbell’ın (Jack Quaid) kız arkadaşı, en tanınmış uluslararası süper kahraman takımı olan Yedi üyelerinden biri tarafından bir kaza sonucu öldürülür. Olayı araştırmak ve peşine düşmek isteyen Campbell, süper kahramanları kontrol altında tutmak için Billy Butcher (Karl Urban) tarafından işe alınır. The Boys ayrıca, Yedi’nin yeni üyesi olan Starlight’ın (Erin Moriarty) hikâyesini de konu ediniyor. Aslında iyi biri olmak isterken kahramanlık adına istemediği bir yolsuzluk dünyasına giren bir süper güçlünün karşılaştığı zorlukları anlatıyor.

the boys 2. sezon amazon

Farklı yaklaşımı sayesinde kısa sürede hit haline gelen dizi için daha ilk sezonu yayınlanmadan önce ikinci sezon onayı verildi. Alınan bu kararın da, Netflix’in bir başka süper kahraman dizisi The Umbrella Academy’yi geride bırakmasıyla ne kadar doğru olduğu anlaşıldı. Hızla başlayan çalışmalar sonucunda geçen yılın kasım ayında çekimleri ve geçen ay sonlarına doğru da tüm çalışmaları tamamlandı.

Nihayet The Boys F ** kin ’Reunited canlı yayın etkinliği sırasında, 2. sezon yayın tarihi açıklandı: The Boys 2. sezon 4 Eylül 2020 Cuma itibarıyla yayınlanacak! Yayında açıklamayı yapan yapımcı Kripke, dizinin 4 Eylül’de ilk üç bölümünün yayınlanacağını, daha sonrakilerin ise haftalık olarak geleceğini de söyledi.

The Boys 2. Sezon ilk 3 bölümden sonra haftalık olarak yayınlanacak

Amazon tarafından ayrıca 2. sezon için yeni bir poster yayınlandı.

The Boys 2. sezon poster

Kripke yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Size ikinci sezonu göstermek için BEKLEYEMİYORUZ. Çok daha çılgın, daha garip, daha yoğun, daha duygusal. . Aslında, tüm bunlar çok fazla… Bu yüzden Genelkurmay**, 4 Eylül’de ilk üç bölümü yayınlamamız, ardından bundan sonra kalan beş bölümü haftalık yayınlamamız konusunda ısrar etti. Sana başka bir doz vermeden önce, çıldırmak, sindirmek, tartışmak, yüksekten düşüyormuş gibi hissetmek için zaman vermek istedik. Biz sadece sizin refahınızı göz önünde bulunduruyoruz. Umarız sezonu bizim kadar severiz.

** Hayır, öyle bir şey yapmadı. ”
Hatırlanacağı üzere serinin ilk sezonu tüm bölümleriyle yayınlanmıştı. Ancak nedense bu sefer böyle bir yol tercih ettiler. Netflix’le popüler hale gelen sezonun tamamını aynı anda yükleme stratejisini seven kitle için bu haber hayal kırıklığı olabilir. Ancak yine de toplamda 8 bölümden oluşacak yeni sezon için hayranlar heyecanla beklemeye başladılar bile.

Yeni sezon konusunda sizler nasıl düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

* * *

* The Boys 1. Sezon İncelemesi

Kaynak: Screen Rant

Oyla!

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Komadan Notlar - Mike McCormack

Komadan Notlar: Mike McCormack’in Okuru Sarmala Sürükleyen Bilimkurgusu Türkçede

the simpsons siyah karakterler

The Simpsons ve Family Guy’daki Siyah Karakterleri Siyahlar Seslendirecek