in ,

The Falcon and the Winter Soldier Fragmanı: Captain America Sonrası Yeni Dönem

The Falcon and the Winter Soldier fragmanı paylaşıldı. Captain America’nın mirasını devralan ikili yeni düşmanlar ile karşı karşıya.

The Falcon and the Winter Soldier Fragman
- Reklam -
- Reklam -

The Falcon and the Winter Soldier dizisi ilk fragmanı yayınlandı. Yeni Marvel dizisi, Captain America’nın mirasını devralan Sam Wilson ve Bucky’nin maceralarını konu edinecek.

Captain America (Chris Evans) kendi solo filmlerinden üçünde rol almış olsa da, ayrıca Bucky Barnes – Winter Soldier (Sebastian Stan) ve Sam Wilson – Falcon (Anthony Mackie) gibi hayranların sevdiği karakterleri de tanıttı.

İzleyiciler Captain America’yı en yakın arkadaşlarıyla son defa gördüklerinde Steve Rogers ve oyuncusu Chris Evans MCU’ya veda etti. Avengers: Endgame’in sonunda Steve kalkanı Falcon’a devretti ve Sam Wilson’u yeni Captain America yaptı.

- Reklam -

Sam ve Bucky her ne kadar şimdiye dek yakın arkadaş olarak gözükmeseler de, Marvel Stüdyoları’nın yaklaşan dizisinde kendilerini müttefik halinde bulacaklar. Yeni Marvel dizisi için henüz senaryo ve ne olacağı konusunda detaylar paylaşılmamış olsa da, tanıtıma göz atarak ikili arasında Kaptan rolü için bir rekabet var gibi gözüküyor.

The Falcon and the Winter Soldier poster

Bu arada yeni dizi Bucky’nin de Captain America: Civil War kötü adamı Baron Zemo (Daniel Brühl) ile tekrar yüzleşeceğini görecek. Dahası, gösteri Steve Rogers’ın müttefiki Sharon Carter’ı (Emily VanCamp) geri getiriyor. Şimdi yeni görüntüler, yaklaşan Marvel dizisinin daha da heyecanlı olacağını gösteriyor.

Marvel başkanı Kevin Feige, Disney Investor Day etkinliği sırasında The Falcon and the Winter Soldier’ın ilk fragmanını paylaştı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

- Reklam -

The Falcon and the Winter Soldier Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yayınlanan ilk fragman, Sam ve Bucky’yi ekip kurmaya zorlayan görev hakkında çok fazla bilgi vermezken, üzerlerinde kırmızı el izleri olan maskeler giyen yeni bir kötü adam grubunu tanıtıyor. Sam Wilson’la karşı karşıya gelen paramiliter bir güç gibi görünüyorlar.

İlk defa bu dizi ile ortaya çıkan ekip, kendilerini Flag-Smasher olarak adlandırıyor. Bu da onları kostümü tam anlamıyla Amerikan bayrağından esinlenen Captain America gibi bir karaktere karşı düşman kılıyor. Onları Sam Wilson’ın radarına tam olarak neyin koyduğu veya Captain America kostümü giyen John Walker’ın (Wyatt Russell) hikâyeye bir şekilde dahil olup olmadıkları belli değil.

The Falcon and the Winter Soldier, 19 Mart 2021 tarihinde Disney+’taki yerini alacak.

The Falcon and the Winter Soldier’a ait yayınlanan ilk uzun fragmanı sizler nasıl buldunuz? Kayıp Rıhtım Forum’da yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

İbrahim Çolak İntihar Taciz

Taciz İfşaları Ortaya Çıkan Yazar İbrahim Çolak İntihar Etti

Kim Ki-duk

Kim Ki-duk, Covid-19 Nedeniyle Yaşamını Yitirdi: Güney Koreli Yönetmene Veda