in ,

The Falcon and the Winter Soldier’ın Final Fragmanı Yayınlandı

The Falcon and the Winter Soldier dizisi için final fragmanı yayınlandı. Yayın öncesi gelen son görüntülerde Sam, Captain America’nın kalkanında ustalaşmaya çalışıyor.

The Falcon and the Winter Soldier final fragman

Merakla beklenen ikinci Marvel Sinematik Evreni dizisi The Falcon and the Winter Soldier için final fragmanı yayınlandı. Disney+’ta yayınlanacak dizi, Sam Wilson ve Bucky Barnes’ın Avengers: Endgame olaylarından sonraki maceralarını konu edinecek.

Bir zamanlar Disney+’ta yayınlanması planlanan ilk Marvel dizisi olan The Falcon and the Winter Soldier ilk bölümüyle başlayacak. Koronavirüs salgınının neden olduğu çeşitli sorunlar nedeniyle, MCU takviminde de değişiklikler oldu. Böylece WandaVision öne alındı ve yeni bir Marvel televizyon çağına başladı.

WandaVision kısa süre önce 9 bölümlük finalini yaptı ve akıllarda birçok soru işareti bıraktı. Ancak hayranlar daha onlara yanıt bulamadan bir sonraki maceraya, Falcon ve Winter Soldier’ın yaşadıklarına odaklanacak.

Falcon & Winter Soldier, Avengers: Endgame sonrasında Sam ve Bucky’nin maceralarını takip ediyor. Steve Rogers’ın emekli olmasıyla boşalan koltuğu, en yakın iki arkadaşı devralır. Sam, yeni Captain America rolü için Steve’in halefidir. Bucky ise artık Hydra’nın suikastçısı olmadığı modern bir dünyada yerini bulmaya çalışır. Yeni tehditlerin -ve Baron Zemo (Daniel Bruhl) gibi bazı eski tehditlerin- gelişi, iki ismi yeni bir görev için bir araya getirir.

Dizi için yayınlanan final fragmanında Sam’in Captain’in kalkanıyla yaptığı eğitime ve potansiyel kötü adamlarından biri olan Flag-Smasher’a daha yakından bir bakış sunuyor. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Falcon and the Winter Soldier Final Fragmanı | İZLE

Yeni dizi için yapılan daha önceki tanıtım kapmanyalarında olduğu gibi bu fragman da dünyanın ihtiyaç duyduğu bir sembol olarak Captain America konseptine dayanıyor.

Captain America her zaman MCU’nun en büyük kahramanlarından biriydi. Haliyle kalkanı da pek çok insan için pek çok şeyi temsil ediyordu. Ancak Steve istifa ettiği için artık yeni bir sorun belirdi. Steve Rogers kalkanı tutmadan Cap imajı neye benziyor? Sam, Steve’in mirasını sürdürmek için mükemmel bir seçim gibi duruyor. Yine de bu son fragmanda da gösterildiği gibi, bu rolü kazanması hiç kolay olmayacak.

Falcon & Winter Soldier, 19 Mart 2021 tarihinde Disney+ kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni yayınlanan fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce ortaya nasıl bir iş çıkacak? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

raya and the last dragon incelemesi

Raya and the Last Dragon İncelemesi: Disney’den Mitoloji Esintili, Masalsı ve Dokunaklı Bir Film

Sonic The Hedgehog 2 çekimleri

Sonic the Hedgehog 2 Çekimlerinin Resmi Olarak Başladığı Duyuruldu