in

Bella Ramsey, “The Last of Us” 2. Sezonun Olası Çıkış Tarihi Hakkında İpucu Verdi

The Last of Us 2. Sezon çıkış tarihi hakkında ilk açıklama dizinin başrolü Bella Ramsey’den geldi. Genç yıldız, HBO yapımının takvimine dair açıklamalarda bulundu.

The Last of Us 2. Sezon Çıkış Tarihi
- Reklam -

The Last of Us 2. Sezon çıkış tarihi için ilk yorum Ellie karakterini canlandıran Bella Ramsey’den geldi. Hayranlar, ünlü video oyun serisinden uyarlanan dizinin yeni bölümleri için uzun süre beklemek zorunda kalacak.

İzleyiciler HBO’nun uzun sezon aralarına alışkın. Son olarak Game of Thrones evreninde geçen House of the Dragon’ın iki yıllık ara vermesiyle birlikte, kanalın bir başka hit yapımı için de benzer bir rota takip edileceği ortaya çıktı.

Naughty Dog imzalı PlayStation oyunu The Last of Us 2013 yılından beri oyun dünyasının en popüler markaları arasında. HBO tarafından ekrana taşınan yapım Neil Druckmann ve Craig Mazin yönetiminde izleyicilerin beğenisine sunulmuştu.

- Reklam -

Joel (Pedro Pascal) ve Ellie’nin (Bella Ramsey) ekrandaki yolculuğu, 2. sezon ile devam etmeye hazırlanırken yapımın başrollerinden Bella Ramsey; yeni sezona dair The Independent’a konuştu.

The Last of Us 2. Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman

The Last of Us 2. Sezon Çıkış Tarihi Hakkında İlk Açıklama

Bella Ramsey çekim takvimi ve yayın tarihi hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Zaman Alacak. Sanırım muhtemelen bu yılın sonunda, önümüzdeki yılın başında çekim yapacağız. Yani dizinin yayınlanması muhtemelen 2024’ün sonu, 2025’in başları olacak.”

The Last of Us: Part II oyununu ekrana taşıyacak ikinci sezon, ikinci oyunun yalnızca bir kısmını konu alacak. Maceranın ikinci bölümü, birden fazla sezonla ekrana taşınacak.

- Reklam -

“Bella Ramsey, Ellie Rolünü Yineleyecek mi?” Tartışmaları Son Buldu

İlk oyundan 5 yıl sonra başlayan ikinci oyun, yaşanacak zaman atlaması nedeniyle Ellie rolünün başka bir isme verilip verilemeyeceği sorusunu da beraberinde getirmişti. Tene Vogue’a konuşan Neil Druckmann, bu endişelere bir son vererek şunları kaydetti:

“Bella’ya sahip olduğumuz için inanılmaz şekilde şanslıydık. Bella yerine bir başkasıyla devam etmemizin sadece tek bir yolu var. O da Bella’nın, ’Artık sizinle çalışmak istemiyorum,’ demesi. Hatta o durumda bile ikinci sezona katılması için onu zorlardık.”

The Last of Us 2. Sezon Yayın Tarihi

Druckmann açıklamanın öncesinde, oyunda Ellie karakterinin sesi için Ashley Johnson’ı bulmalarının büyük bir şans olduğunu; aynı şansın Bella Ramsey ile birlikte yeniden tekrarlandığını da söylemişti.

Siz The Last of Us 2. Sezon için heyecanlı mısınız? Beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazla dizi haberi için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider, TeenVogue

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Gattaca Dizi Showtime Film

Kült Bilimkurgu Filmi “Gattaca” Dizi Olmaya Hazırlanıyor

Arayış Dizisi İlk Bakış Görselleri Yayında

Mehmet Günsür ve Aslı Enver’li Disney+ Dizisi “Arayış”a İlk Bakış