in ,

The Mandalorian 2. Sezon Tanıtım Fragmanı: Daha Fazla Aksiyona Hazır Olun!

The Mandalorian 2. sezonu için yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen Disney+ dizisi, ilk sezona göre daha fazla aksiyon sahnesi içerecek.

The Mandalorian 2. sezon fragman

The Mandalorian 2. sezonu için yeni bir tanıtım fragmanı daha paylaşıldı. Bu ayın sonunda ilk bölümüyle Disney+’a gelecek Star Wars yapımı, bol miktarda jetpack aksiyonu içeren yeni sahneler sunuyor.

Lucasfilm’in beğenilen Disney+ serisinin ikinci sezonu hızla yaklaşıyor. İlk Star Wars canlı aksiyon dizisi olan ve hayranlarca çok sevilen dizinin yeni maceraları için beklentiler de gün geçtikçe artıyor. Uzun bir süre boyunca The Mandalorian’ın 2. sezon çıkış tarihiyle ilgili spekülasyonlar ve söylentiler vardı çünkü dizinin resmi olarak ne zaman döneceği bilinmiyordu. Nihayet eylül başında bu bilgi paylaşıldı ve birkaç gün sonra ilk görseller, hemen ardından da yeni sezonun ilk fragmanı yayınlandı.

Yaklaşık bir ay önce yayınlanan ilk fragmanla birlikte, Pedro Pascal’ın canlandırdığı Din Djarin karakterine ve Baby Yoda olarak bilinen The Child’a göz atma fırsatına eriştik. Yeni sezonun ilk bölümünün yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken, Disney de tanıtımları hızlandırdı ve şimdi yarım dakikalık yeni bir tanıtım fragmanı daha yayınladı. Televizyon reklamı olarak sunulan yeni görüntülerde, Baby Yoda ve Tatooine’yi daha fazla görme şansına erişiyoruz.

The Mandalorian 2. Sezon Tanıtım Fragmanı | İZLE

Yayınlanan yeni tanıtım fragmanı, jetpack’li daha fazla sahne sunuyor. Hatırlanacağı üzere, Din Djarin ilk sezon sonunda bir jetpack almış ancak onu kullanmak için pek vakit bulamamıştı. Yeni tanıtım fragmanı, jetpack’i içeren bazı büyük aksiyon sahnelerine sahip olduğundan, 2. sezon ile bu durum önemli ölçüde değişiyor gibi görünüyor.

30 saniyelik fragmanda sahneler arası geçiş çok hızlı olduğundan, görülen bu jetpack sahnelerinin aslında tek bir büyük sahneye ait olabilir. Örneğin Din’in, Stormtrooper’ların kendisine ve gökyüzüne ateş ettiği bir platformdan fırlamadan hemen önce jetpack ile koştuğunu gözüküyor.

The Mandalorian 2. Sezon

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers ve Giancarlo Esposito gibi isimlerin rol aldığı The Mandalorian 2. sezonu, 30 Ekim 2020 ’de ilk bölümüyle Disney+ üzerinde yayında olacak.

İkinci sezon için yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? İlk sezon gibi iyi bir iş ortaya çıkacak mı dersiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

* * *

* Doom Patrol 3. Sezon Onayı Aldı

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Ölümcül Beyaz: Cormoran Strike 4. Kitap - Robert Galbraith

Ölümcül Beyaz: Cormoran Strike Serisi 4. Kitap Türkçede

Londra Şehir Rehberi

Londra: Kişileşmiş Şehirler Rehberi