in ,

The Mandalorian Belgeseli İlk Fragman: Disney Gallery

The Mandalorian belgeseli fragmanı yayınlandı. 1. sezon kamera arkasının detaylıca anlatılacağı Disney+ yapımı toplamda 8 bölümden oluşacak.

the mandalorian belgesel fragman

The Mandalorian 1. sezon kamera arkasının belgesel olacağı geçen hafta basına yansımıştı. Kısa bir sürenin ardından belgesel yapımıyla ilgili ilk fragman da yayınlandı.

Disney+’ın çıkışıyla birlikte en büyük kozu olarak seyirciyle buluşturduğu ve belki de kısa sürede milyonlarca aboneye ulaşmasına neden olan The Mandalorian beklentileri boşa çıkarmadı ve oldukça sevildi. Özellikle çıktığı döneme denk gelen Yıldız Savaşları serisinin son filmi Star Wars: The Rise of Skywalker’ın aldığı kötü yorumlar diziyi daha da ön plana çıkardı. Hayranlar her hafta heyecanla yeni bölümü beklediler ve toplamda 8 bölüm süren dizi su gibi aktı. Son ana dek kendini heyecanla takip ettiren dizi bize Baby Yoda ve Mando gibi unutulmaz karakterler tanıttı. Tüm bunlarla birlikte, evrenin daha önce görmediğimiz bölgelerini gösterdi ve replikleri tekrar edilesi birçok yan karakteri de hayatımıza soktu.

the mandalorian belgesel fragman

Dizinin bu başarısı yeni sezon onayını da hızlıca getirdi. Çalışmalar hızlıca başladı ve neyse ki çekimler Koronavirüs pandemisi tüm dünyayı vurmadan hemen önce, Mart başı gibi tamamlandı. Şimdilerde post prodüksiyon sürecinin devam ettiği 2. sezonla birlikte birkaç gün önce 3. sezon çalışmalarının başladığı haberi de geldi.

İşte tüm bu güzel haberlerle birlikte sürpriz bir kamera arkası belgeselinin çıkacağı da geçen hafta açıklandı. Açıklamadan kısa bir süre sonra da ilk fragman yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Disney Gallery: The Mandalorian Belgeseli Fragmanı

Hayranlar The Mandalorian 2. sezonun Ekim 2020’de çıkmasını beklerken bu süreçte kamera arkası görüntüleri ve belki de daha önce hiç yayınlanmamış sahnelerle diziye olan hasretlerini bir nebze olsun giderebilecek. İlk sezonun bölüm sayısına eşit olarak gelecek kamera arkası belgeseli, fragmandan da anlaşıldığı üzere daha yapılırken tasarlanmış bir içerik. Yani kısaca, toplamda 8 bölümden oluşan harika bir yapım macerası izleyicileri bekliyor.

Disney Gallery: The Mandalorian adını taşıyan belgesel, dizinin de yer aldığı Disney+ platformunda yayınlanacak. Yayın tarihi de, aynı zamanda Dünya Star Wars Günü olarak kutlanan 4 Mayıs olacak.

Kamera arkasını içeren belgeselin fragmanını sizler nasıl buldunuz? İlk görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* The Mandalorian 1. Sezon İncelemesi

Oyla!

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Metamorphosis Dönüşüm Kafka Oyun

Metamorphosis Oyun Oluyor: Kafka’nın Karanlık Düşlerinden Fragman

Sherlock Holmes ve Mary Russell - Bozkır - Laurie R. King Ön Okuma

Sherlock Holmes ve Mary Russell Maceraları “Bozkır” ile Devam Ediyor