in ,

Joss Whedon’dan Süper Kahraman Temalı HBO Dizisi: The Nevers

The Nevers fragmanı paylaşıldı. HBO’nun Viktorya dönemi süper kahraman dizisi entrika, komplo ve aksiyon dolu sahnelerle gelmeye hazırlanıyor.

The Nevers Fragmanı: Joss Whedon Dizisi
- Reklam -
- Reklam -

Joss Whedon’ın The Nevers dizisinden yeni bir fragman yayınlandı. HBO’nun Viktorya dönemi süper kahraman dizisi, entrika, çatışma, zulüm ve aksiyon sahneleri ile gelmeye hazırlanıyor.

The Nevers, Viktorya dönemi İngiltere’sinde gizemli bir şekilde özel yetenekler kazanan bir grup kadını konu alıyor. Başrollerinde Laura Donnelly, Olivia Williams, James Norton, Pip Torrens ve Nick Frost yer alıyor. Dizinin yaratıcı ismi olan Joss Whedon, geçen yıl yorgun olduğunu öne sürerek projeden ayrılmıştı. Buna rağmen dizinin ilk yarısının başında olan isimdi ve senaryoyu da yazmıştı. Ayrıca dizide yapımcı göreviyle yer almaya devam ediyor.

The Touched (Dokunulanlar) olarak adlandırılan bu kadınlar, farklılıklarından ötürü kendilerini toplumdan dışlanmış buluyorlar. Ancak kaderleri doğrudan dünyanın kaderine bağlı görünüyor. Konu detaylarının çoğu, dizi adına beklenti oluşturmak için gizli tutuldu.

- Reklam -

The Nevers için yayınlanan ilk fragman, ekibin karşılaştıkları şeyin tam kapsamını açıklamadan sahneyi ve karakterlerin güçlerini tanıttı. Şimdi ise karakterlerin her birinin diziye nasıl uyduğunu ve risklerin ne kadar yüksek olduğunu daha net şekilde gösteren uzun bir fragman yayınladı.

The Nevers Fragmanı | İZLE

YouTube video

Fragman, “Dokunulanlar”ın dünyanın geleceğini tehdit eden bir felaketi önlemeye çalıştığını gösteriyor. Ayrıca bu kadınları ve güçlerini tanrıya hakaret olarak gören Torrens’ın zalim ismi Lord Massen ile de uğraşıyorlar. Nick Frost ’un Declan Orrun adlı karakteri de bir düşman olarak karşılarına çıkıyor.

- Reklam -

Joss Whedon’un Buffy the Vampire Slayer ve Firefly gibi dizilerinde olduğu gibi bu dizinin başrollerinde de kadınlar ön plana çıkıyor. Yayınlanan yeni görüntülerde çok sayıda aksiyon ve mizah sahnesi de yer alıyor. Birinci sezonu ilk yarısından sonra devralan Philippa Goslett’in dizinin hikâyesine ne kadar katkıda bulunduğu tam olarak bilinmiyor. Ancak yine de ilk sezondaki karakter değişimlerini izlemek ilginç olacağa benziyor.

The Nevers, 11 Nisan 2021 tarihinden itibaren hem HBO kanalında hem de HBO Max’te haftalık olarak yayınlanacak.

The Nevers için yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce son zamanlarda Joss Whedon hakkında çıkan olumsuz yorumlara rağmen dizi başarıyı yakalayacak mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Güzel bir diziye benziyor.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Son Senfoni - Robert Seethaler | Haftanın Kitabı #169

Son Senfoni – Robert Seethaler | Haftanın Kitabı #169

The Suicide Squad fragmanı james gunn

James Gunn’ın Yönettiği The Suicide Squad Filminden İlk Fragman Yayınlandı