in ,

The Sandman Dizisinde Yayın Tarihi Netleşti, Yeni Fragman Paylaşıldı

The Sandman yayın tarihi ortaya çıktı. Netflix, Neil Gaiman’ın ünlü çizgi roman serisinden bir de yeni fragman paylaştı.

the sandman yayın tarihi - fragman netflix

The Sandman yayın tarihi belli oldu. Neil Gaiman’ın kült çizgi roman serisini ekrana taşımaya hazırlanan Netflix, yapımdan bir yeni fragman ve birkaç yeni poster de yayınladı. Bununla birlikte, ekibe ünlü oyuncu Mark Hamill da katıldı.

Dijital yayın devi Netflix’in Geeked Week etkinliği hareketli başladı ve uzun süredir beklenen çizgi roman uyarlamasından yeni haberler geldi.

Yayınlanan ilk fragmanından bu yana hayranları tarafından merakla beklenen The Sandman dizisi için çıkış tarihi artık netleşti. Çizgi roman dünyasında kendisine haklı bir yer edinen ve sonrasında gelecek eserlere ilham kaynağı olan Sandman live-action bir uyarlama ile önümüzdeki yaz Netflix kütüphanesindeki yerini almaya hazırlanıyor.

2019 yılında planlamaya alınan The Sandman dizisi, yaklaşık üç yıllık hazırlık aşamasından sonra izleyicilerin karşısına çıkacak.

The Sandman Yayın Tarihi Yeni Bir Fragman ile Duyuruldu | İZLE

Yeni fragman Tom Sturridge’in canlandırdığı Morpheus karakterine dair daha detaylı bilgiler veriyor. Diğer taraftan Neil Gaiman’ın çizgi romanlarında yer verdiği Johanna Constantine ve Boyd Holbrook’un canlandırdığı The Corinthian karakterleri de izleyicilere tanıtılıyor. Ayrıca fragman Sonsuzlar’ın diğer kardeşleri Ölüm ve Arzu’yu da görücüye çıkarıyor.

Yapımcıları arasında çizgi romanın yaratıcısı Neil Gaiman’ın da bulunduğu dizinin, Sandman evrenine bazı farklılık getirmiş olabileceği düşünülüyor. Diğer taraftan Gaiman’ın sosyal medya hesabından paylaştığına göre, dizi evrenin özünü oldukça yakalamış durumda. Dolayısıyla aksiyon dolu yeni fragman hayranların beklentisini bir adım öteye taşıyor.

Mark Hamill Dizide Merv The Pumpkinhead’i Seslendirecek

Dizinin çıkış tarihi ile birlikte seriye dair daha detaylı bilgiler de verildi. Oyuncu kadrosuna dahil olan ünlü oyuncularla serinin beklentisi yükseldi. Kadroya eklenen isimlerden en dikkat çekeni ise Mark Hamill oldu. Evrenin hayranları tarafından oldukça sevilen Merv the Pumpkinhead karakterini seslendireceği açıklanan ünlü oyuncu Sandman evrenine katılanlar arasında.

the sandman mark hamill

Bununla birlikte Tom Sturridge, Jenna Coleman, Kirby Baptise-Howell, Vivienne Acheampong, Mason Alexander Park, Donna Preston ve Boyd Holbrook gibi isimler de oyuncu kadrosunda kendisine yer bulan diğer isimlerden bazıları.

Netflix imzasını taşıyacak The Sandman 5 Ağustos 2022 tarihinde 12 bölümden oluşan ilk sezonuyla izleyicileri ile buluşacak.

Diziden yayınlanan yeni karakter posterleri ise şu şekilde:

the sandman posterler

the sandman posterler

Sizin bu uyarlamadan beklentileriniz neler? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Başka Dünyalar - Margaret Atwood | Haftanın Kitabı #224

Başka Dünyalar – Margaret Atwood | Haftanın Kitabı #224

1899 yeni fragman netflix dark

Dark’ın Yaratıcıları İmzalı Gerilim Dizisi “1899”dan Fragman