in ,

The Twilight Zone 2. Sezon Çıkış Tarihi ve Fragman

The Twilight Zone 2. Sezon çıkış tarihi, kısa tanıtım fragmanı ile birlikte duyuruldu. Jordan Peele, yeni sezonda da sunucu olarak karşımızda olacak.

The Twilight Zone 2. Sezon Çıkış Tarihi Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Bir döneme damga vuran ve kült korku antolojileri arasında anılan The Twilight Zone dizisi yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Son yıllarda korku sinemasının dikkat çeken isimlerinden Jordan Peele öncülüğünde hazırlanan The Twilight Zone 2. sezon fragmanı izleyicilerle buluşturuldu. Ayrıca yeni bölümlerin Koronavirüs ertelemesi almadan, önümüzdeki haziran yayınlanacağı bilgisi de paylaşıldı.

CBS’in yeniden ekranlara getirdiği Alacakaranlık Kuşağı, televizyon tarihinde önemli bir yer tutuyor. 1959 – 1964 arasında 5 sezon; 1985 – 1989 arasında da 3 sezon olmak üzere yayınlanan korku antolojisi; günümüze dek birçok sanatçıya ilham vermeyi sürdürdü.

1. sezonu Nisan 2019’da CBS ekranlarında yayınlanan dizi, bir Primetime Emmys adaylığı almayı başarmıştı. Get Out ve Us filmleriyle Oscar dahil büyük başarılar kazanan Jordan Peele’a, yeni Alacakaranlık Kuşağı dizisinin yaratıcı koltuğunda Simon Kinberg ve Marco Ramirez eşlik ediyor.

- Reklam -

The Twilight Zone 2. Sezon Çıkış Tarihi Fragman

Yine her bölümünde farklı bir korku ve fantazi dramasının işlendiği dizinin 2. sezonuna dair oyuncu haberleri geçen günlerde duyurulmuştu. Şimdiyse dizinin yeni sezon fragmanı ve net çıkış tarihi açıklandı.

The Twilight Zone 2. Sezon Haziran 2020’de Yayınlanacak

Yapım 2. sezon onayını henüz ilk sezon bölümlerini yayınladığı sırada almıştı. Puanları ile yapımcıları tatmin etmese de yeni sezon kadrosuna yapılan takviyeler beklentileri artırmıştı.

Nihayetinde yeni bölümler için tanıtım etkinlikleri başladı. The Twilight Zone 2. sezon toplamda, tıpkı geçen sezonda olduğu gibi 10 bölümden oluşacak.

Dizinin yeni sezon oyuncu kadrosunda bir araya gelen isimler şu şekilde: Morena Baccarin, Jenna Elfman, Sky Ferreira, Topher Grace, Tony Hale, Gillian Jacobs, David Krumholtz, Thomas Lennon, Joel McHale, Christopher Meloni, Gretchen Mol, Jurnee Smollett, Billy Porter, Jimmi Simpson ve Damon Wayans Jr.

Dizinin yeni sezon bölümleri 25 Haziran 2020 tarihinden itibaren CBS kanalında yayınlanmaya başlayacak.

- Reklam -

Twilight Zone 2. Sezon Fragmanı | İZLE

Jordan Peele’in yapımcılığıyla birlikte sunuculuğunu da üstlendiği dizi, yaz aylarında ertelenen onlarca yapımın arasında merakla bekleniyor.

Peki siz Alacakaranlık Kuşağı’nın geri dönüşünü nasıl karşıladınız? Yeni sezona dair beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşmayı unutmayın.


* American Horror Story Yan Dizisine Kavuşuyor

Kaynak: Deadline

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Stargirl 1. Sezon DC Universe

Stargirl 1. Sezon Öncesi Son Fragman Yayında

dave 2. sezon

Dave 2. Sezon ile Yola Devam Ediyor