in

The Umbrella Academy 2. Sezon Çekimleri Tamamlandı

Netflix’in sevilen yapımlarından The Umbrella Academy dizisinin 2. sezon çekimleri tamamlandı.

the umbrella academy yeni sezon

İlk sezonu bu yılın başlarında yayımlanan ve hayranlardan genel anlamda olumlu tepkiler alan çizgi roman uyarlaması The Umbrella Academy ile ilgili yeni ve güzel gelişmeler var. Son olarak ekibe yeni isimlerin de katılacağını öğrendiğimiz dizinin yaklaşık 6 aydır süren yeni sezon çekimleri tamamlanmış durumda.

Konuyla ilgili bilgiyi dizide 1 numarayı canlandıran Tom Hopper, Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Ekiple birlikte oldukça güzel işler çıkardıklarını söyleyen Hopper, kısa sürede çekimlerin tamamlanacağı haberini vermişti. Açıklamayı hemen aşağıdan görebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/B5GtI6Cnf1d/

Umbrella Academy Twitter sayfasından paylaşılan fotoğrafta da, sezon çekimlerinin tamamlanması nedeniyle kendilerine hediye olarak karakterlerine özel hazırlanmış FunkoPop figürleri hediye edildi.

Oyuncuların yaşadığı sevinci ve birlikte çektirdikleri fotoğrafı hemen aşağıdan görebilirsiniz:

The Umbrella Academy 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Oldukça heyecanlı bir noktada sonlanan ilk sezon sonrası dizinin nasıl devam edeceğine dair birçok teori olmasına rağmen şimdilik herhangi bir resmi bilgi paylaşılmadı. Aynı zamanda diziye yeni katılan Ritu Arya, Yusuf Gatewood ve Marin Ireland gibi isimlerin de hangi rollerde karşımıza çıkacağı bilinmiyor. Yıl bitmeden yeni sezonla ilgili bir fragman görüp göremeyeceğimiz de şimdilik belirsiz durumda.

Şemsiye Akademisi, Gerard Way’in yazdığı ve Gabriel Bá’nın çizdiği, Dark Horse Comics’in yayıladığı Eisner ödüllü aynı adlı çizgi romandan uyarlanıyor. Serinin Türkçedeki çevirilerini ise JBC Yayıncılık üstleniyor.

The Umbrella Academy yeni sezonun çıkış tarihi kesin olarak açıklanmış değil. Fakat dizinin ikinci sezonunun 2020’nin ortalarında Netflix kütüphanesindeki yerini alacağı konuşuluyor.

Dilerseniz ilk sezonuyla ilgili yapmış olduğumuz ayrıntılı inceleme yazısına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Dizinin 2. sezon çıkış tarihi açıklandı.

Netflix, Dark Horse ile Çalışmaya Devam Edecek

Dizinin ilk sezonunun 45 milyondan fazla izleyiciye ulaşması, Netflix’i Dark Horse Comics ile yeni bir işbirliğine de itmişti. Buradan yola çıkarak Dark Horse’un sevilen işlerinden olan Hellboy, The Mask ve Sin City için de yakın zamanda uyarlama haberleri söz konusu olabilir. Hatta bunlardan Sin City için ilk çalışmalar başladı bile.

Siz The Umbrella Academy dizisinin ikinci sezonundan neler bekliyorsunuz? Ve ilk sezonu hoşunuza gitmiş miydi?

Fikirlerinizi ve yeni sezona dair teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* The Boys: Farklı Bir Süper Kahraman Dizisi

* The Dark Crystal: Age of Resistance – Kuklaların Epik Macerasına Hazır Olun!

Oyla!

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for JrThoth JrThoth dedi ki:

    İlk sezonu sırf başladığım için bitirmiştim. Sonraki bölüm beklemedigim birşey olacak diye diye kendimi avuttum. Ama olmadı. İkinci sezonu izlemem sanırım

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Dungeons & Dragons

Dungeons & Dragons Filmi Bizi Unutulmuş Diyarlar’a Götürecek

H.P. Lovecraft alfa

H.P. Lovecraft Eserleri Ciltli Baskılarda Bir Araya Geldi