in ,

The Umbrella Academy 2. Sezon Fragmanı: Aile Geri Dönüyor!

The Umbrella Academy 2. Sezon fragmanı yayınlandı. Netflix’in çizgi roman uyarlaması popüler süper kahraman dizisi geri dönüyor.

The Umbrella Academy 3. sezon çıkış tarihi

Netflix, popüler çizgi roman uyarlaması serisinin 2. sezon bölümleri için ilk fragmanı yayınladı. The Umbrella Academy 2. sezon bu ayın sonunda izleyiciler ile buluşacak!

Gerard Way’in yazdığı ve Gabriel Bá’nın çizimlerini üstlendiği fantastik çizgi roman serisinden ekrana adapte edilen dizi, ilk sezonu ile Şubat 2019’da izleyicinin karşısına çıkmıştı. 10 bölümden oluşan ilk sezonun ardından ikinci sezon onayını da fazla bekletmeden alan seri, yeni bölümlerinde kadrosunu da genişletmişti. Dizinin birinci sezonu, kanaldaki ilk haftasının sonunda 45 milyon evde izlenerek oldukça büyük yankı uyandırmıştı.

Pek çok dizinin tüm dünyayı etkileyen Koronavirüs salgını nedeni ile erteleme aldığı bu aylarda, çekimlerini erkenden tamamlayan The Umbrella Academy, yeni bölümleri için hayranları fazla bekletmeyecek. Zaten Netflix de 2020’nin sonuna dek içerik konusunda bir sıkıntıları olmayacağını müjdelemişti.

The Umbrella Academy 2. Sezon

Yaratıcı koltuğunu Steve Blackman ve Jeremy Slater’ın paylaştığı yapımın yeni sezon çekimleri Aralık 2019’da tamamlandı.

The Umbrella Academy 2. Sezon Bölümleri Netflix Ekranlarına Geliyor

Geçen haziran dizinin yeni sezonundan ilk fotoğraflar paylaşılmıştı. Öncesinde ise yapımın yeni bölümleri için çıkış tarihinin açıklandığı kısa bir video yayınlanmıştı. Şimdi ise artık uzun bir 2. sezon fragmanı ile perdeler açılmaya hazırlanıyor.

Süper kahraman olarak yetiştirilen ve özel yeteneklere sahip 7 üvey kardeşin dünyayı felaketten kurtarmak için yeniden bir araya gelişini konu alan macera oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.

Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin H. Min gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı yapıma; takviye olarak Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood da katılmıştı.

The Umbrella Academy 2. Sezon Fragman Netflix

The Umbrella Academy 2. sezon bölümleri 31 Temmuz 2020’de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Tıpkı ilk sezonda olduğu gibi yine 10 bölümden oluşacak yeni sezon ile macera kaldığı yerden devam edecek.

Serinin uyarlandığı çizgi roman dilimize JBC Yayıncılık tarafından Şemsiye Akademisi adı ile kazandırılmıştı. Bununla birlikte kitapların ana yayıncısı Dark Horse’un, Netflix ile birlikte nice projeye imza atmak için bir anlaşma imzaladığını da hatırlatalım. Bu anlaşmaya göre Sin City de kanalın yeni Dark Horse uyarlaması olacak.

The Umbrella Academy 2. Sezon Fragmanı | İZLE – Türkçe Altyazılı

“Aynı tuhaf aile. Yeni tuhaf sorunlar. Şemsiye Akademisi 31 Temmuz’da geri dönüyor.” cümleleri ile duyurulan fragman işte bu şekildeydi.

Peki siz dizinin yeni sezonundan neler bekliyorsunuz? İlk sezonu başarılı bulmuş muydunuz? Serinin çizgi romanlarını takip ediyor musunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

* * *

* The Umbrella Academy 1. Sezon İncelemesi İçin Tıklayın

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Away İncelemesi Netflix bilimkurgu dizisi

Away: Netflix’in Hilary Swank’li Bilimkurgu Dizisinden İlk Fragman

Brad Pitt - Bullet Train

Brad Pitt, Bullet Train Filminde Bir Kiralık Katili Canlandıracak