in ,

The Umbrella Academy’nin Beklenen 3. Sezon Fragmanı Paylaşıldı

The Umbrella Academy 3. sezon fragmanı yayınlandı. Netflix’in çizgi romandan uyarladığı dizisi, maceralarına devam ediyor.

The Umbrella Academy 3. Sezon Fragmanı

The Umbrella Academy 3. sezon fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı. Şemsiye Akademisi dizisi, yolculuğuna farklı bir gerçeklikte devam ediyor.

Gerard Way ve Gabriel Bá’nın çizgi romanlarına dayanan yeni sezon, ekibin geçmişten kurulup günümüze gelmesini ancak bu sırada kendilerini evlat edinen babaları Reginald Hargreeves’in geçmişte farklı bir çocuk grubunu evlat edinmesine ve Serçe Akademisi’ni kurmasına neden olan bir zaman paradoksu yarattıklarını fark edecekler. Üstelik bu gerçeklikte Serçe Akademisi grubuna liderlik eden kişi de, ölmüş kardeşleri Ben olacak. Serçeler ile mücadele eden kardeşler, yıkıcı bir varlığın serbest bırakıldığını ve tüm dünyayı tüketmekle tehdit ettiğini öğrenecekler.

Elliot Page, The Umbrella Academy’nin oyuncu kadrosunda Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Adam Godley, Colm Feore, Justin H. Min ve Ritu Arya ile başrolde yer alıyor. Moon Knight dizisinin baş senaristi Jeremy Slater tarafından geliştirilen ve başında Steve Blackman’ın yer aldığı dizi, benzersiz tonu, zamanda yolculuk hikâyesi anlatımı ve karakter gelişimi ile eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük ölçüde olumlu eleştiriler aldı.

he Umbrella Academy aynı zamanda Netflix için güçlü bir reyting yarışmacısı olduğunu kanıtlarken, Kasım 2020’de 3. sezon onayı aldı ve izleyiciler nihayet dizinin sonraki bölümlerinde neler olduğunu yayınlanan resmi fragman ile anlayabilecekler.

The Umbrella Academy 3. Sezon Fragmanı | İZLE

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayın.)

Yayınlanan fragman, Ben’in dokunaç çağırma güçleri de dahil olmak üzere Hargreeves’e karşı savaşan Serçelerin yeni görüntülerini içeriyor. Ayrıca Pogo’nun sürpriz dönüşünü ve dünyayı yiyen Kugelblitz adlı yeni tehdidi ortaya koyuyor.

The Umbrella Academy 3. sezon Hargreeves ailesinin kendilerini alışılmadık bir zaman çizelgesinde bulmasıyla sonuçlanırken, Pogo’nun geri dönüşünün nasıl ele alındığını görmek ilginç olacak. Pogo’nun Reginald’dan aldığı zekâ seviyesini açıkça koruduğu yayınlanan resmi fragmanda görülüyor.

Beklenen 3. sezon, tüm bölümleri ile 22 Haziran 2022 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

The Umbrella Academy’nin yeni sezon fragmanını sizler nasıl buldunuz? 3. sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Kıyamet Emeklisi - Şule Gürbüz

Şule Gürbüz Sessizliğini İki Ciltlik “Kıyamet Emeklisi” Romanıyla Bozdu

Love Death Robots 3. sezon Uc Robot

Love, Death & Robots’un 3. Sezonundan Bir Bölüm Ücretsiz Olarak YouTube’da Yayınlandı