in ,

The Walking Dead 10. Sezon Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

The Walking Dead 10. Sezon yeni bölüm fragmanı paylaşıldı. 6 bölümlük ekstra macera önümüzdeki ay ekranlara geliyor.

The Walking Dead 10. Sezon Yeni Bölüm Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

The Walking Dead 10. Sezon yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yürüyen Ölüler verdiği sezon arası sonrası ekrana geri dönmeye hazırlanıyor. AMC’nin uzun soluklu çizgi roman uyarlaması dizisi, hesapta olmayan ekstra 6 bölüm ile sezonu tamamlayacak.

The Walking Dead 11. sezonu ile ekranlara veda edecek. Yapımın 10. sezon bölümleri ise henüz tamamlanmış değil. Dizinin 16. bölümü 1 Ekim 2020 tarihinde izleyici ile buluştu. Ardından bir sezon arası geldi. Şimdi ise izleyiciyi 6 bölümlük bir serüven bekliyor. 10. sezon 17. bölüm olan Home Sweet Home, 28 Şubat 2021’de yayınlanacak.

Robert Kirkman’ın popüler çizgi roman serisinden Frank Darabont ve Angela Kang imzaları ile ekrana taşınan ve 2010 yılından beri yayında olan Yürüyen Ölüler hızla finale yaklaşıyor.

- Reklam -

The Walking Dead 10. Sezon Yeni Bölüm Fragmanı

Normal şartlar altında 10. sezonun şimdiye dek tamamlanmış olması gerekiyordu. Ancak Koronavirüs pandemisi planları alt üst etti. Çekim takvimi iyice zora giren yapım ise çözümü sezon ortasında verilen aralarda ve ekstra bölümlerde buldu.

The Walking Dead 10. Sezon Yeni Bölüm Fragmanı | İZLE

Dizinin ekranlara döneceğini müjdeleyen fragman ise sonunda paylaşıldı. Kısa bir tanıtımdan ibaret olan video, hayranların ağzına bir parmak bal çalıyor.

YouTube video

Yayınlanacak bu ekstra 6 bölüm ile birlikte 10. sezon toplamda 22 bölüme erişecek. Dizinin normal sezonları (ilk iki sezon hariç) bu zamana dek hep 16 bölümden oluşmuştu.

Bu ekstra 6 bölüm için ise ilk resmi fragman böylece paylaşılmış oldu. 17. bölüm Home Sweet Home’dan sonra sırasıyla Find Me, One More, Splinter, Diverged ve Here’s Negan bölümleri yayınlanacak. Sezon 4 Nisan 2021’de sona erecek. 11. sezon için ise henüz bir tarih paylaşılmış değil.

Dizinin şu ana kadarki bölümlerini Türkiye’de Netflix üzerinden izlemek mümkün.

- Reklam -

The Walking Dead Maceraları Sürecek

Dizi, her ne kadar ilk sezonlarında yarattığı etkiyi gösteremiyor olsa da AMC bu evrenden vazgeçmiş değil. İzlenme rakamları giderek düşen ana diziye rağmen Yürüyen Ölüler, yan dizilerle maceralarına devam ediyor.

Bunlardan birisi geçen yıl yayına başlayan World Beyond oldu. Bu yapım, evrendeki genç neslin maceralarını konu alıyordu. Öte yandan Fear the Walking Dead 6. sezon bölümleri ile devam ediyor. Bu seri de TWD’nin hemen öncesinde geçen zaman dilimini anlatıyor. 7. sezon onayını ise çoktan aldı bile.

Yürüyen Ölüler Yeni Bölüm

AMC geçen günlerde ise komedi odaklı bir dizi geliştirdiklerini duyurmuştu. Tales of the Walking Dead de hazırlanan bir başka spin-off’un ismi. Bununla birlikte üç filmlik Rick Grimes serisi, Carol ve Daryl karakterlerine odaklanan başka yapımlar da söz konusu.

Anlayacağınız Yürüyen Ölüler ana dizisi 11. sezon ile final yapsa bile izleyiciler bu evrene doyana dek macera devam edecek.

Siz yeni fragmanı nasıl buldunuz? Yeni bölümlerden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Microsoft Black Mirror Mesaj Botu

Microsoft, Black Mirror’ı Aratmıyor: İnsanları Taklit Edebilen Mesaj Botu Geliyor

Everest Dağı Çevre Atık Sanat

Everest Dağı’nı Sanat Kurtaracak: Dünyanın En Yüksek Dağı Atıklar Yüzünden Zor Durumda