in

Rick Grimes ve Michonne’un Maceraları Film Yerine Mini Dizi Olarak Gelecek

Rick Grimes ve Michonne mini dizisi geliyor. The Walking Dead evreninin popüler karakterleri, sinema filmi yerine dizi formatında izleyicilerle buluşacak.

The Walking Dead Rick Grimes ve Michonne dizisi

The Walking Dead: Rick Grimes ve Michonne dizisi geliyor. Yürüyen Ölüler yeni yapımı ile apokaliptik evrenin maceralarını anlatmaya devam edecek. Daha önce film olacağı söylenen yapımın, mini dizi formatında izleyicilerle buluşacak.

AMC üzerinden yayınlanan ve aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan The Walking Dead dizisi kısa sürede dünya çapında popüler oldu. Uzun soluklu maceralar boyunca Andrew Lincoln’ün canlandırdığı Rick Graves ve Danai Gurira’nın oynadığı Michonne karakterleri izleyiciler tarafından oldukça sevildi. Dizinin hikâye akışında bir noktada ekranlara veda eden ikilinin yeniden izleyicilerin karşısına çıkıp çıkmayacağı merak konusuydu.

San Diego Comic-Con etkinliği sırasında bu soru yanıt buldu. The Walking Dead panelinde Lincoln ve Gurira’ya sahnede katılan İçerik Koordinatörü Scott Gimple müjdeli haberi verdi. Gimple ikilinin beklenilen dönüşünün 2023 yılında AMC ve AMC+ üzerinden yayınlanacak spin-off dizisi ile olacağını söyledi.

Rick Grimes ve Michonne dizisi The Walking Dead dizisi

Rick Grimes and Michonne’lu The Walking Dead Spin-Off Değişikliğinin Arkasında Yönetimsel Farklılıklar Olabilir

Spin-off dizinin ne zaman ekranlarda yer alacağına dair ay ve gün olarak bir açıklama olmasa da, yayınlananan yeni poster ile 2023 yılı içerisinde geleceği biliniyor. Mini dizi olarak açıklanan maceranın her biri bir saatten oluşan toplam 6 bölüm olması bekleniyor.

Michonne’nun ikonik katanası ile hazırlanan postere de aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Walking Dead Rick Grimes ve Michonne dizisi poster

Deadline’ın haberine göre yapımın diziye çevrilmesindeki en önemli etken yakın zamanda gerçekleşen AMC kanalının yönetim değişikliği. Yeni yönetim ikilinin hikâyesini beyaz perde yerine ünlü dizi ile ismini dünya geneline duyurmuş kanalda tamamlamak istiyor. Ancak hayranlar yönetimle aynı fikirde değil. Birçok izleyici Yürüyen Ölüler macerasını büyük ekranda izlemenin ve iki saatlik iyi anlatılmış bir sinema filminin daha iyi olacağını ifade ediyor.

Spin-off dizinin detayları ise şu anlık belli değil. Michonne’un Rick ile bir araya gelip gelmeyeceği, yolculuğu sırasında nelerle karşılaşacağı ya da macerasının nasıl sonlanacağı merakla bekleniyor.

Siz The Walking Dead spin-off dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Den of Geek

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Rasim Ozdenoren vefat

7 Güzel Adam’ın Yaşayan Son Temsilcisi Rasim Özdenören Aramızdan Ayrıldı

Avatar: The Last Airbender Filmi Aang ve Arkadaşları Odaklı Olacak

Avatar: Son Hava Bükücü Evreninin İlk Filmi, Aang ve Arkadaşlarının Gençliklerine Odaklanacak