in ,

The Walking Dead: World Beyond Yeni Fragman ve Yayın Tarihi

The Walking Dead: World Beyond uzun fragmanı yayında. Dizinin yayın tarihi de yeni fragmanla birlikte Comic-Con etkinliğinde açıklandı.

The Walking Dead: World Beyond Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

The Walking Dead evreni genişlemeye devam ediyor. Çizgi romanlar, diziler, oyunlar, planlanan filmler derken bir yeni dizi daha ufukta. The Walking Dead: Far Beyond ekim ayında izleyicileriyle buluşacak. Ekim ayında çıkacak olan tek TWD yapımı World Beyond da değil. Ana dizinin 10. sezonun finali de Koronavirüs pandemisi yüzünden tamamlanamamıştı, çekimi noktalanan sezon finali World Beyond’un ilk bölümünden hemen önce yayınlanacak. Evrenin üçüncü dizisi Fear The Walking Dead de yine Ekim ayında ekranlara gelecek.

World Beyond yeni ve genç bir grup karakterin macerasını konu alacak. Salgın sonrası dünyada büyüyen ilk jenerasyonu anlatan dizi diğer The Walking Dead yan dizisi Fear’ın aksine ana diziyle aynı zaman diliminde başlayacak. World Beyond bizi yepyeni bir toplulukla tanıştıracak. Bu topluluğun The Walking Dead’in 9. sezonunda Rick’i kaçıran ekiple de ilişkileri olacak. Yani World Beyond ilerleyen yıllarda çıkması beklenen filmler için de bir hazırlık görevi görecek.

The Walking Dead World Beyond

- Reklam -

Comic-Con at Home etkinliğindeki sanal sunumda dizilerin yayın tarihi de açıklandı. 4 Ekim günü önce The Walking Dead’in 10. sezon finali ardından da The Walking Dead: World Beyond’un ilk bölümü yayınlanacak.

The Walking Dead: World Beyond Fragmanı | İZLE

YouTube video

World Beyond’un ilk uzun fragmanı tamamen genç kadrosuna odaklanıyor. Salgının üzerinden 10 yıl geçmiş, o zaman çocuk olanların artık büyüdüğünü ve iyi kötü yeniden kurulan medeniyette eskiye mümkün olduğunca benzetilen bir ergenlik yaşadıklarını görüyoruz.

Yürüyen Ölüler dizilerinden tanıdığımız pek çok kare de fragman boyunca görülüyor. Viran olmuş şehirler, sürü halinde aylaklar hâlâ dünyanın genel durumu. Dizinin ana karakterleri Iris ve Hope arasındaki ilişki ve gençliğin yeni dünyaya verdikleri tepkiler dizinin ilk sezonu için esas odak noktası olacak gibi duruyor. Rick’i kaçıran CRM ekibini fragmanda sadece birkaç saniyeliğine görüyoruz. İki sezon olarak planlanan dizi ilk sezonda yeni karakterlerine ikinci sezonda CRM’e odaklanacak gibi duruyor.

- Reklam -

The Walking Dead World Beyond

Sadece iki sezon gözükecek karakterleri tanıyıp sonra kaybetmek izleyiciler için çok hoş olmayacağı düşünülürse AMC’nin yeni karakterleri için World Beyond sonrası planları da olabilir. Dizinin uyarlandığı çizgi roman serisi geçen aylarda sona ermiş olsa da AMC’den yetkililer diziyi nihayetlendirmek gibi bir niyetleri olmadığını belirtmişti. The Walking Dead’in her sezon karakterlerini kaybettiği düşünülürse World Beyond’tan tanıdığımız yeni isimlerin ilerleyen sezonlarda ana diziye geçip kalıcı olmaları da mümkün.

Yürüyen Ölüler evreninin sonsuz genişleyişi hakkında ne düşünüyorsunuz? World Beyond için heyecanlı mısınız? Kayıp Rıhtım Forum’da yorumlarınızı bekliyoruz.


* House of the Dragon Oyuncu Seçimleri Başlıyor: Yeni Game of Thrones Dizisi Yolda

Kaynak: Screen Rant

Mehmet Çakıcı

1999'da Balıkesir'de doğdu. Küçük yaştan beri fantastik edebiyata ilgi duydu, büyüdükçe diğer edebiyatlara da yaklaştı. Şu sıralar İstanbul Üniversitesi'nde bu ilginin üstüne iyice düşüyor. Uzun bir süre araknofobinin nasıl yazıldığını öğrenemedi.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Rick and Morty 5. Sezon

Rick and Morty 5. Sezon İlk Bakış Fragmanı

The Boys 3. Sezon Onayı

The Boys 3. Sezon Onayını Erken Kaptı