in ,

The Wilds Fragmanı: Lost Benzeri Amazon Prime Dizisi Ufukta Gözüktü

The Wilds fragmanı paylaşıldı. Lost benzeri konusuyla dikkatleri üzerine çeken, Amazon Prime Video’nun yeni dizisi aralık yayında yayınlanacak.

The Wilds fragmanı amazon prime dizisi

Daredevil dizisiyle adından söz ettiren Sarah Streicher’ın yaratıcı koltuğunda oturduğu, konusu ile ikonik dizi Lost’u andıran The Wilds adlı yapımdan ilk fragman geldi. Dizi, Amazon Prime kanalı için hazırlanıyor.

2004 yılında başlayan ve çok konuşulan, kimi hayranlarca asla kabul edilemeyen 2010’daki finaline kadar Lost; belki de bugünkü dizi dünyasının temellerini atan bir yapım oldu. Dünya çapında fenomen olan yapım, Türkiye’de de yabancı dizi kültürünün oturmasına ciddi oranda katkı sağladı.

Yaşanan bir uçak kazası sonrası ıssız adada yaşam mücadelesi veren bir grup kahramanın hikâyesini konu alan Lost, finalinden 10 yıl sonra yeni ve farklı bir ruha bürünüyor. The Wilds dizisi konusu ve temasıyla kült serinin peşinden gidiyor.

The Wilds fragmanı amazon prime dizisi

Türkiye’de de geçen aylarda hizmete başlayan Amazon Prime’da yayınlanacak dizi, Lost’tan farklı olarak “bir grup genç kızın” hikâyesine odaklanacak. Kızların adada yaşayacağı maceralar, dizinin odak noktasını oluşturacak.

The Wilds Dizisi Aralık Ayında Amazon Prime Üzerinden İzleyicilerle Buluşacak

Lost ile birlikte, Cast Away ve şu sıralar yeni bir uyarlaması söz konusu olan Lord of the Flies (Sineklerin Tanrısı) gibi eserlerle de benzerlikler taşıyan dizi; bir genç yetişkin dizisi olacak ve hikâyesini genç kızların bakış açısıyla işleyecek.

Six Feet Under dizisinde Brenda Chenowith’e hayat veren ödüllü oyuncu Rachel Griffiths’in de Gretchen Klein karakteriyle kadrosunda yer aldığı dizinin oyuncuları şu şekilde: Helena Howard, Sophia Ali, Shannon Berry, Jenna Clause, Reign Edwards, Mia Healey, Erana James, Sarah Pidgeon ve David Sullivan.

The Wilds fragmanı amazon prime dizisi

Dizinin yönetmen koltuğunda ise John Polson, Haifaa Al-Mansour ve Susanna Fogel gibi isimler yer alıyor. 11 Aralık 2020 tarihinde, dijital yayın servisi Amazon Prime tarafından izleyicilerle buluşacak The Wilds 1. sezon, toplamda 10 bölümden oluşacak.

Gelecek ay izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan dizi için yayınlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Wilds Fragmanı | İZLE

Peki siz bu yeni diziyi nasıl buldunuz? Konusu ve kadrosu ilginizi çekmeyi başardı mı? Yapımdan beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Türk Mitolojisi Test

Türk Mitolojisi ve İnançlarına Dair Çözebileceğiniz En Detaylı Test

Chaos Walking 2020 Fragman

Chaos Walking Fragmanı: Tom Holland ve Daisy Ridley’li Kaos Yürüyüşü Uyarlaması Yakında Geliyor