in ,

Supernatural’ın Öncesini Anlatacak Olan The Winchesters’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

The Winchesters fragmanı yayınlandı. Supernatural’ın öncesini anlatacak olan yeni dizi, Sam ve Dean’in ebeveynlerinin maceralarına odaklanacak.

The Winchesters Fragmanı: Supernatural Dizisi

The Winchesters fragmanı paylaşıldı. Supernatural evreninde geçecek ve ana hikâyenin öncesine odaklanacak yeni dizi, Sam ve Dean’in anne ve babasının yaşadığı maceraları konu edinecek.

Resmi adı The Winchesters olarak açıklanan öncül dizi, John Winchester’ın genç bir iblis avcısı olduğu yıllarda Mary Campbell ile nasıl tanışıp ona âşık olduğunun hikâyesini anlatacak. Winchester’lar ayrıca John’un Vietnam Savaşı’ndan döndükten sonra babasının geçmişine bakma çabalarını ve Mary’nin kayıp babasını aramasını, onları çeşitli avcılar ve eğitimdeki avcılarla tanışmaya ve dünyanın en zorlu avcılarından bir miras oluşturmaya başlamaya yönlendirecek.

Drake Rodger ve Meg Donnelly, The Winchesters’ta John ve Mary olarak başrolde yer alıyorlar. İkiliye ayrıca Nida Khurshid, Jonathan Fleites, Demetria McKinney ve Bianca Kajlich gibi isimler eşlik ediyor. Supernatural’ın öncül dizisinde geliştirme aşaması ilk olarak 2021’in ortalarında, serinin yapımcısı Robbie Thompson’ın projeyi yazmak ve yürütücü yapımcılığını üstlenmek üzere imzaladığı sırada başladı. Aynı zamanda anlatıcı olarak Dean Winchester rolünü yeniden üstlenecek olan Jensen Ackles ve hem eşi hem de eski rol arkadaşı Danneel Ackles ’ın da projeye dahil olduğu duyuruldu.

Yaklaşık bir yıllık geliştirme sürecinin ardından, The CW kanalı The Winchesters için ilk fragmanını yayınlandı Supernatural hayranları için uzun bir ilk bakış sundu. Yayınlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Winchesters Fragmanı | İZLE

Dizinin henüz yayın tarihi tam olarak kesinleşmiş olmasa bile bu yılın sonbahar aylarında başlayacağı netleşti.

Çıkış tarihinin belli olmasıyla birlikte The Winchesters, Supernatural’ın Sam ve Dean’in yaratık avı yıllarına duygusal bir final yapmasından tam iki yıl sonra resmi olarak başlamış olacak. Yeni dizi, Supernatural serisi için tarihi bir ilki işaret ediyor. Supernatural: Bloodlines ve Jody Mills liderliğindeki Wayward Sisters dahil olmak üzere diğer başarısız girişimlerle birlikte, uzun süredir devam eden serinin aslında dizi olarak sipariş edilmesi önerilen tek spin-off serisi oldu. Kaderinin nasıl sonuçlanacağı ise gelecek yılın ilk aylarında belli olacak.

Siz yeni Supernatural dizisi The Winchesters yapımı ve yayınlanan ilk fragmanı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: The Hollywood Reporter

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Love Death Robots 3. sezon Uc Robot

Love, Death & Robots’un 3. Sezonundan Bir Bölüm Ücretsiz Olarak YouTube’da Yayınlandı

dc amber heard aquaman 2 kontrat

DC, Amber Heard’ün “Aquaman 2” Kontratını Bozdu: Oyuncunun Filmde Ne Kadar Süre Yer Alacağı Belli Değil