in ,

The Witcher 3. Sezon Onaylandı! 2. Sezondan Yeni Bir Fragman Daha Geldi

The Witcher 3. sezon onayı geldi. Netflix, dizinin merakla beklenen 2. sezonu için yeni bir fragman daha paylaştı.

The Witcher 3. Sezon Onayı: 2. Sezondan Yeni Fragman
- Reklam -
- Reklam -

The Witcher 3. sezon onayı aldı. Netflix TUDUM etkinliğinde, dizinin baş sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich’in duyurusunun yanı sıra, başrol Henry Cavill’in sunumuyla 2. sezon için uzun bir fragman daha yayınlandı.

Netflix, TUDUM etkinliği ile hayranlarına sevdikleri yapımlarından yepyeni görüntüler ve sürpriz haberler sunmaya devam ediyor. Etkinliğin en dikkat çekici yapımlarından biri de Henry Cavill’li The Witcher dizisi oldu.

Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı romanlarından senarist Lauren S. Hissrich tarafından geliştirilen The Witcher, canavar avcısı Rivyalı Geralt’ın Kıta canavarları olarak bilinen orta çağ manzarasında ilerliyor ve kaderini Prenses Ciri’nin kaderiyle bağlantılı bulması etrafında dönüyor. Henry Cavill, Geralt rolünü canlandırırken, Ciri rolünde Frey Allen, Geralt ile romantik bir bağ oluşturan büyücü Yennefer rolünde Anya Chalotra, Ciri’yi avlayan bir ordu komutanı rolünde Eamon Farren, ve Geralt’ın ozan arkadaşı Jaskier rolünde Joey Batey ve akıl hocası rolündeki Vesemir’i ise Kim Bodnia canlandırıyor.

- Reklam -

İlk sezon 2019 yılının sonlarında yayınlandığında hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden sağlam incelemeler aldı ve Netflix için büyük bir hit haline dönüştü. Yılın son ayında çıkmış olmasına rağmen sadece Amerika’da 2019 yılının en çok izlenen ikinci dizisi olmayı başardı

2. sezon onayı henüz ilk sezon çıkmadan önce sipariş edilmiş olsa da, devam eden Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimler defalarca ertelendi. Pozitif testler ve Cavill’in sette yaralanması nedeniyle birçok kez durduruldu. Sonunda Nisan 2021’de sona eren The Witcher çekimleri ile yapımın 2. sezonunun aralıkta yayınlanacağı kesinleşti. Ancak Netflix’in dizinin hayranları için daha heyecan verici haberleri var.

Netflix TUDUM etkinliğinde konuşan dizi sorumlu Lauren S. Hissrich, 2. sezonun yayınlanışına 3 aylık bir süre kala, 3. sezonun resmi olarak onaylandığını duyurdu. Hemen aşağıdan Twitter’da paylaşılan gönderideki videoyu izleyebilirsiniz.

The Witcher 3. Sezon Duyurusu | İZLE

https://twitter.com/witchernetflix/status/1441842621786181638

- Reklam -

Ardından sözü başrol Henry Cavill adlı ve 2. sezonun uzun fragmanını hayranlarla paylaştı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Witcher 2. Sezon Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

YouTube video

Lauren S. Hissrich, Nightmare of the Wolf sonrasında iknici bir anime filmi hazırlığına başladıklarını da duyuruldu. Bununla birlikte, yine beklenen başka bir yapım olan The Witcher: Blood Origin ile ilgili de setten ilk görüntüler yayınlandı. Ayrıca 2. sezona dair iki yeni sahne de etkinlikte kendine yer buldu.

The Witcher‘ın merakla beklenen 2. sezonu, tüm bölümleriyle 17 Aralık 2021 tarihinde Netflix kütüphanesinde olacak.

The Witcher 3. sezon onayı haberini ve 2. sezon için paylaşılan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yeni sezon teorilerinizi ve yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Stranger Things 4. Sezon Fragmanı

Stranger Things 4. Sezon Fragmanı: Tanıdık Yüzler Yeniden Bir Arada

Cowboy Bebop açılış jeneriği

Cowboy Bebop Açılış Jeneriği Paylaşıldı | İZLE