in

The Witcher: Blood Origin Dizisinde Jason Momoa Yer Alabilir

Yeni The Witcher dizisi Blood Origin, başrolü için Jason Momoa’yı istiyor. Ünlü aktör Netflix yapımında yer alabilir.

The Witcher: Blood Origin Jason Momoa

Netflix, geçen temmuz ayında ana hikâyenin 1.200 yıl öncesini konu alacak bir spin-off yapımı olan The Witcher: Blood Origin dizisini duyurmuştu. Şimdi de yeni gelen bir haberle birlikte, dizinin ana karakterlerinden birisinin Jason Momoa tarafından canlandırılacağı iddia edildi.

Netflix’e çıkar çıkmaz büyük başarı yakalayan The Witcher dizisi, Koronavirüs salgını yüzünden birkaç ay boyunca durdurulan 2. sezon çekimlerine devam etmeye başladı. Witcher markası üzerinden başka projeler üretme fikirleri ise ana proje tatilde olmasına rağmen durmadı. Dizinin ilk sezonundan önce yaşananları anlatacak olan Blood Origin ile evren genişlemeye devam edecek. Ayrıca Vesemir’e odaklanacak Nightmare of the Wolf adlı anime filmi de bu genişlemenin önemli bir parçası olacak.

the witcher 2. sezon çekim

İlk çıkan haberlere göre The Witcher: Blood Origin sadece altı bölümden oluşacak. The Witcher’ın Netflix’in en popüler dizileri arasında olduğunu düşününce biraz şaşırtıcı bir durum bu. Kafalardaki soru işaretlerinin sebebi muhtemelen yeni serinin Henry Cavill’ın canlandırdığı Rivialı Geralt hakkında olmayacak olması. Onun yerine ana hikâyeden bin sene öncesine, ilk Witcher’ın ortaya çıkışına tanıklık edeceğiz.

The Witcher: Blood Origin Dizisinde Jason Momoa Hangi Rolde Olacak?

The Witcher: Blood Origin dizisini gelecek sene ekranlarda görmek oldukça küçük bir ihtimal. The Wİtcher’ın 2. sezonu yayınlandıktan sonra çıkması daha muhtemel duruyor. Ancak Netflix daha şimdiden ana rollerden biri için aklına Jason Momoa’yı takmış gibi gözüküyor.

Jason Momoa the witcher

Netflix’in Aquaman’i hangi rol için istediğini henüz bilinmiyor. Ancak Momoa’nın Stargate Atlantis ekibindeki dört yıllık çalışması ve Khal Drogo olarak Game of Thrones’ta kazandığı tecrübe göz önüne alınınca fantazi türüne yabancı olmadığı açık. 41 yaşındaki aktör ile bu rol için bir anlaşma sağlanırsa hayranlar Henry Cavill’ın boşluğunu hissetmeyebilir. Kendisi kabul edildiği takdirde de muhtemelen ilk Witcher olarak karşımıza çıkacaktır.

Jason Momoa’nın yeni dizide yer alma ihtimali konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce anlaşma sağlanır ve gerçekten de oyuncu dizinin ana karakteri olarak yer alırsa Henry Cavill’dan daha iyi bir iş çıkarabilir mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Andrzej Sapkowski’den Dizi Hakkında Samimi Röportaj

Kaynak: We Got This Covered

Nazmi Uçar

Mardin’in bir köyünde doğup büyüdüm. Yapacak çok şey bulamayınca film izledim, oyun oynadım ve kitap okudum. Biraz fazla film izledim. İzlediğim bazı filmler güzeldi, ben de neden güzel olduklarını merak ettim ve Sinema diye bir şey olduğunu öğrendim. Şu aralar İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde bazı kitapların neden güzel olduğuna bakıyorum. Güzel şeyler görüp üzerine yazmayı seviyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Blackheart Blackheart dedi ki:

    Momoa’ya yakışır. (20 kez)

  2. Avatar for Gwynbleidd Gwynbleidd dedi ki:

    Netflix’in Witcher ile ilgili daha fazla içerik yaptığını gördükçe içim daralıyor.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

The Three-Body Problem - Üç Cisim Problemi Netflix Dizisi

The Three-Body Problem Netflix Dizisi Oluyor: Game of Thrones Yaratıcıları Projenin Başında

Olandan Olasıya - Rabia Elif Özcan | Çevirmenin Çemberi

Olandan Olasıya – Rabia Elif Özcan | Çevirmenin Çemberi