in

The Witcher Dizisinden Karakter Tanıtım Videoları Geldi

Netflix’in The Witcher dizisinden Rivialı Geralt, Yennefer ve Prenses Ciri’yi yakından gösteren karakter tanıtım videoları yayınlandı.

The Witcher

Son 10 güne girmemizle birlikte The Witcher dizi uyarlamasından yeni tanıtımlar gelmeye devam ediyor. Bu defa karşımızda karakter tanıtımı konseptiyle yola çıkan üç video var. Rivialı Geralt, Yennefer ve Prenses Ciri’yi daha yakından tanımaya hazır olun!

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin eserlerinden video oyunlarına uyarlanan ve oradan tüm dünyada popülerlik kazanan The Witcher, Netflix tarafından diziye adapte ediliyor. Hem oyuncu hem de okur olarak kendisine has dikkate değer bir kitle yakalayan seri şimdiyse dizi dünyasıyla yeni bir kapıyı aralıyor.

Henry Cavill’in Geralt rolünde olduğu yapımda, Prenses Cirilla Freya Allan tarafından, Vengerbergli Yennefer ise Anya Chalotra tarafından canlandırılıyor.

Diziye dair yayınlanan yeni tanıtımları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Rivialı Geralt Kimdir?

Prenses Cirilla Kimdir?

Vengerbergli Yennefer Kimdir?

Güçlü bir cadı, genç bir prenses ve tuhaf güçlere sahip, türünün ender temsilcilerinden yaratık avcısı Geralt… Onları daha yakından tanıdığımız videolar işte bu şekildeydi.

Geçen günlerde Geralt’a ait bir dövüş sahnesi paylaşılmış ve karakter için oldukça önemli olan dövüş tarzı gözler önüne serilmişti. Sonrasında, özellikle Witcher oyunlarına ayrı bir hava katan soundtrack’lerin dizideki yansımalarını tadımlık da olsa dinleme fırsatı bulmuştuk.

Şimdi de diziden önce ana karakterleri biraz daha yakından görebildik. Görünen o ki Netflix, izleyicisini yapıma hazırlamak için elinden geleni yapıyor.

Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise şu şekilde: Jodhi May, Bjorn Hlynur Haraldsson, Adam Levy, MyAnna Buring, Eamon Farren, Wilson Radjou-Pujalte, Maciej Musiał, Anna Shaffer, Royce Pierreson ve Lars Mikkelsen.

Dizinin yaratıcısı koltuğunda oturan Lauren Schmidt Hissrich’ü, The Umbrella Academy, Daredevil ve The Defenders gibi dizilerin yapım ekibinden hatırlıyoruz.

The Witcher dizisi ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı ise 20 Aralık 2019 olarak yanıt buluyor.

Öte yandan serinin kitapları dilimizde güncel olarak basılmaya devam ediyor.

Peki siz yayınlanan bu yeni karakter tanıtımlarını nasıl buldunuz? Oyuncular hayallerinizdeki performansı sergiliyor mu? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

* * *

Witcher: Bazı Şeyler Biter, Bazı Şeyler Başlar

Witcher: Dönüşü Olmayan Yol

Oyla!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Jumanji: The Next Level Nasıl Olmuş? (Spoiler'sız Video İnceleme)

Jumanji: The Next Level Nasıl Olmuş? (Spoiler’sız Video İnceleme)

BioShock

BioShock Serisi Yeni Oyununa Resmen Kavuşuyor