in ,

Titans 3. Sezon Fragmanı: DC’nin Genç Kahramanları Geri Dönüyor

Titans 3. sezon fragmanı yayınlandı. DC’nin genç kahramanlarının yer aldığı HBO Max dizisi, yeni karakterleri bünyesine katarak geliyor.

Titans 3. Sezon Fragmanı

Titans 3. sezon fragmanı HBO Max tarafından paylaşıldı. DC’nin Teen Titans ekibine daha karanlık bir bakış sunduğu ve ilk olarak DC Universe üzerinden yayınlanan dizi, yeni bölümleri ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İlk olarak 2018 yılında çıkan ve DC Universe’da yayınlanan Titans, Dick Grayson / Nightwing (Brenton Thwaites), Koriand’r / Starfire (Anna Diop), Rachel Roth / Raven (Teagan Croft) ve Gar Logan / Beast Boy (Ryan Potter) karakterlerini tanıttı. Ayrıca Hawk rolünde Alan Ritchson ve Dove rolünde Minka Kelly de dizide yerlerini aldı. Curran Walters da Jason Todd rolünü canlandırdı.

Titans 2. sezonu ise gösteride yer alan karakter sayısını daha da genişletti. Oyuncu kadrosuna Batman olarak Iain Glen, Superboy olarak Joshua Orpin, Donna Troy olarak Conor Leslie ve Deathstroke olarak Esai Morales dahil oldu.

Şimdi ise hayranlar heyecanla dizinin üçüncü sezonunu bekliyorlar. Bilindiği üzere DC Universe kapatıldı ve orada yer alan Doom Patrol, Harley Quinn gibi birçok dizi HBO Max’e geçti. Titans da o diziler arasında yer alıyor ve üçüncü sezonunu Warner Media’nın dijital yayın servisine getiriyor.

Yeni sezonda ilk olarak Batman’in yardımcısı Batgirl, ardından çizgi romanlarda Oracle olarak bilinen Jim Gordon’un kızı Barbara Gordon karakteri de yer alacak ve bu ismi Savannah Welch canlandıracak. Ek olarak Vincent Kartheiser, Dr. Jonathan Crane yani daha bilinen adıyla Korkuluk olarak rol alacak ve Jay Lycurgo ise Dick Grayson’ın ardından Robin adını üstlenen başka bir DC karakteri olan Tim Drake’i oynayacak.

Çıkışına az bir süre kala beklenen 3. sezon için nihayet yeni fragman yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Titans 3. Sezon Fragmanı | İZLE

Titans’ın 3. sezonuna ait ilk fragman, Jason Todd’un Red Hood kimliğini üstlendiğini gösteriyor. Görüntülerde Jason’ın bir tür eğlence parkına girdiği ve ağzı insanlık dışı bir şekilde sırıtarak genişleyen bir güvenlik görevlisine baktığı görülüyor. 3. sezon fragmanı ayrıca Gar, Superboy, Krypto, Nightwing ve Stafire’ın bir arada durup savaşa hazır gibi görünmesini de içeriyor.

Titans 3. sezonu, 12 Ağustost 2021 tarihinde HBO Max kütüphanesindeki yerini almaya başlayacak. Yapım ülkemizde Netflix üzerinden yayınlanıyor.

Peki ya siz Titans’ın 3. sezonu için yayınlanan fragmanı nasıl buldunuz? Yeni sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Yerli Komedi Filmleri sinema salonları açılma

Yerli Komedi Filmleri, Sinema Salonlarının Açılmasını Bekliyor

8. GİO Ödülleri 2021 Fabisad

8. GİO Ödülleri’nde Başvuru Tarihleri ve Şartlar Belli Oldu