in ,

Titans Dizisinin 4. Sezon Yayın Tarihi Yeni Tanıtımlar Eşliğinde Açıklandı

Titans 4. sezon ne zaman çıkacak sorusu yeni tanıtımlar eşliğinde belli oldu. DC dizisinin devam bölümleri iki ayrı kısım halinde gelemeye hazırlanıyor.

titans 4. sezon ne zaman fragman
- Reklam -
- Reklam -

Titans 4. sezon ne zaman çıkacak sorusu cevap buldu. DC evreninin sevilen dizisi, yeni bölümleri ile iki kısım halinde HBO Max üzerinden yayınlanacak. Yeni bölümler için kısa bir fragman ve iki farklı tanıtım videosu paylaşıldı.

Teen Titans’a dayanan bir DC televizyon dizisi olan Titans, ilk olarak Ekim 2018’de macerasına başladı. İlk sezonu DC Universe üzerinden yayınlanan dizi, oldukça iyi yorumlar alınca 2. ve 3. sezonlar için hızla yenilendi. Ancak 3. sezonun gelişimi Koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelendi. Titans 4. sezon çekimleri bu yılın başlarında, şubat ayında, başladı ve eylül ayı sonlarında sona erdi.

Titans 3. sezonunun finali üzerinden yaklaşık bir yıl geçtiğinden, gelecek bölümlerle ilgili çok fazla beklenti ve merak oluştu. HBO Max’teki -özellikle DC içerikleriyle ilgili- bazı karışıklıklar, Titans’ın 4. sezondan sonraki geleceği hakkında bazı belirsizliklere yol açtı. Neyse ki, şimdiye kadar en yeni sezon bazı önemli DC hikâyelerini, konumlarını ve karakterlerini içerecek gibi görünüyor. 3. sezonda yeni sezona aktarılan pek bir olay yoktu. Ancak diziye yeni bir gelecek oluşturmak için bolca konu bulunuyordu. Nihayet, hayranların bu geleceğin ne zaman başlayacağına dair bir fikri var.

- Reklam -

titans 4. sezon lex luthor

Çekimler yeni bittiği için sezonun en erken 2023’te gelmesi beklenirken, New York Comic-Con panelinde 4. sezonun çıkış tarihinin 3 Kasım 2022 olduğu açıklandı. Yeni sezon, 3 Kasım Perşembe günü bir değil tam iki bölümle prömiyer yapacak. Bu da, hayranların beklediği süre içerisinde çok daha fazla bir macerayı tek seferde izleyebileceği anlamına geliyor.

4. sezonun toplam 12 bölümden oluşması planlanıyor. Bu da 2. ve 3. sezonlardan biraz daha kısa olacağına işaret ediyor. Aynı zamanda yeni sezon, Netflix’in birçok dizisinde görmeye alıştığımız şekilde iki kısım halinde yayınlanacak. Ancak ilk kısmın toplamda kaç bölümden oluşacağı veya kalan bölümlerin ne zaman yayınlanacağı gibi bilgiler henüz paylaşılmış değil.

Yine de Comic-Con paneli sayesinde hayranlar hem kısa bir fragmana hem de iki farklı sahneye göz atma şansına sahip oldular. Çevrimiçi olarak da yayınlanan ve Titus Welliver’ın canlandırdığı Lex Luthor’a yeni bir bakışı da sağlayan tanıtım videolarına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

- Reklam -

Titans 4. Sezon Fragmanı ve Tanıtım Videoları | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayınız.)

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayınız.)

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayınız.)

Titans 4. sezon için yayınlanan yeni tanıtım videolarını ve kısa fragmanı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

ayhan kahya ölüm haberi

Thanos ve Optimus Prime’ı Seslendiren Ayhan Kahya Yaşama Veda Etti

Vaat - Damon Galgut

Güney Afrikalı Yazar Damon Galgut’un Booker Ödüllü Romanı “Vaat” Türkçe Raflarında