Türk Yapımı Bilimkurgu Dizisi “Kutu” Yakında Başlıyor

Yerli bağımsız dizi yapımcılarımızdan For.Bros.Co. bilimkurgu temalı yeni internet dizileri “Kutu” için ilk fragmanlarını yayınladı.

Daha önce Kapılar ve Denek gibi kısa film ve dizilerle karşımıza çıkan For.Bros.Co., bilimkurgu temalı yeni dizileri Kutu’nun ilk fragmanını dün itibariyle yayınladı.

Toplamda altı bölümden oluşacak dizi 14 Eylül’de, saat 19:00’dan itibaren yayınlanmaya başlayacak ve ilk bölümü ekibin önceki çalışmalarında olduğu gibi Youtube üzerinden izleyicilerle ücretsiz olarak paylaşılacak. Sonraki beş bölümse  üzerinden 2 TL.’ye izlenebilecek.

Amatör bir ekibin kısıtlı imkânlarla gerçekleştirdiği bir yapım olduğundan çok yüksek bir çekim kalitesi beklememenizi tavsiye ederiz. Bununla birlikte ülkemizde bilimkurgu temalı bir dizinin çekilmesi oldukça güzel bir durum ve bu tür girişimlerin yerildikçe değil, desteklendikçe geliştiğini de unutmamak gerek.

İnternetin sevilen hikâye anlatıcılarından Barış Özcan’ın seslendirdiği fragmanı hemen aşağıdan izleyebilir, ekibin önceki çalışmalarına buradan ulaşabilirsiniz.
Genel Yayın Editörü
On beş yılı aşkın bir zamandır fantastik edebiyat, bilimkurgu, çizgi roman ve bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir oluyor. Fantastik edebiyat alanında dört basılı kitabı bulunan yazar, Kayıp Rıhtım'ın yanı sıra Oyungezer dergisinde de serbest editör olarak çalışmakta, çeşitli yayınevlerinde çevirmen ve editör olarak görev almaktadır.

PORTAL YORUMLARI

  1. Ori dedi ki:

    Tutmaz bu dizi. Çok amatör görünüyor. Zaten Web dizisiymiş. Biz en iyisi Game of Thrones’e devam edelim. 20 yıl sonra gelip Türk bilim-kurgu dizilerine(o da çıkarsa başka) bakarız. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk Yapımı Bilimkurgu Dizisi “Kutu” Yakında Başlıyor

Yerli bağımsız dizi yapımcılarımızdan For.Bros.Co. bilimkurgu temalı yeni internet dizileri “Kutu” için ilk fragmanlarını yayınladı.

“Son gemi de ayrıldığında limandan,

Kaybolmuştu artık o rıhtım, gecenin karanlığından…”

Başa dönün