in

Neil Patrick Harris’li “Uncoupled” Dizisi İlk Sezonun Ardından İptal Edildi

Uncoupled 2. sezon iptal edildi. Netflix, başrolünde Neil Patrick Harris’in yer aldığı komedi dizisine devam etmeme kararı aldı.

Uncoupled 2. sezon iptal edildi Netflix

Uncoupled 2. sezon için iptal kararı çıktı. Başrolünde Neil Patrick Harris’in yer aldığı Netflix komedi dizisinde pek çok konu cevapsız kalacak.

2022 yılında Netflix’te yayınlanan dizi Darren Star ve Jeffrey Richman tarafından yaratıldı. Harris Uncouple’da başarılı bir gayrimenkul danışmanı olan ve hayatının mükemmel olduğunu düşünen Michael Lawson rolünü canlandırdı.

Michael Lawson’a göre her şey yolundadır, ancak 17 yıldır birlikte olduğu eşi Colin’in aniden ayrılması ve ilişkilerini bitirilmesiyle hayatı alt üst olur. Dizi Michael’ın ruh eşi olduğunu düşündüğü kişinin ani kaybıyla başa çıkmasını anlatıyor.

Michael ilerlemek için mücadele ederken, aynı zamanda New York’ta kırklı yaşlarının ortasında aniden bekar bir eşcinsel birey olarak yaşamanın zorluklarını da göğüslüyor. Michael’ın emlak ortağı ve arkadaşı Suzanne ve diğer arkadaşları Billy ve Stanley gibi isimler de dizide önemli bir rol oynuyor.

Uncoupled 2. sezon iptal edildi Netflix

Ne yazık ki dizinin hayranları tek bir sezon ile yetinmek durumunda kalacak. Variety, Netflix’in Uncoupled’ı iptal ettiğini, yayıncının Michael ve arkadaşlarının hikâyesine 2. sezonda devam etmeyeceğini doğruladı. Rotten Tomatoes’da %73 eleştirmen ve %75 seyirci puanıyla büyük ölçüde olumlu tepkiler almasına rağmen, Uncoupled’ın Netflix’in haftalık Top 10 sıralamasında uzun süre yer alamaması dizinin yenilenmesi için iyiye işaret değildi. Tahmin edildiği gibi de oldu.

Neil Patrick Harris’li Uncoupled 2. Sezon Gelseydi Konusu Ne Olacaktı?

Bununla birlikte dizinin yaratıcısı Darren Star, dijital yayın devinin hit dizisi Emily in Paris’i de hazırladığı için hâlâ Netflix ile yakın bir şekilde çalışıyor. 3. sezonu geçen aralık ayında yayınlanan maceranın yapım aşamasında olan 4. sezonu, cevaplanmamış sorularının çoğuna yanıt vermesi bekleniyor. Uncoupled dizisinde de birçok cevapsız soru bulunmakla birlikte ne yazık ki hayranlar bunların cevaplarını alamayacaklar.

Uncoupled’n ilk sezon finali, potansiyel 2. sezonda neler olabileceğine dair fikir veriyordu. Tüm sezon boyunca Colin’i atlatmak için mücadele eden Michael, sonunda yoluna devam edecek kadar kendisiyle barışık bir hâle geldi. Ancak dairesine döndüğünde, eski eşinin tekrar geri döndüğünü ve ağlayarak bir hata yaptığını söylediğini gördü. Uncoupled 2. sezon muhtemelen Colin’in yaptığı hatayı, Michael’dan ayrılmaması gerektiğini ve özellikle Michael’ın ilk sezondaki karakter gelişiminden sonra tekrar bir araya gelip gelmeyeceğini ortaya çıkaracaktı.

Uncoupled 2. sezon iptal edildi Netflix

Şu sıralar çokça iptal kararı veren Netflix, son olarak Dead End: Paranormal Park 3. sezon ve 1899 2. sezonu için de benzer bir karara imza atmıştı.

Uncoupled’ın iptal edilmesi hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Movie Web

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

II. Ramses Yüzü Yeniden Canlandırıldı

Antik Mısır’ın En Ünlü Firavunlarından II. Ramses’in Yüzü Yeniden Canlandırıldı

Ortaçağ Cinayeti Kafatası İncelemesi ile Çözüldü

700 Yıllık Cinayetin Korkunç Detayları, Kafatası Kalıntılarında Yapılan İnceleme Sonucunda Gün Yüzüne Çıktı