in

Netflix Dizisi “Vikings: Valhalla” 3. Sezon Onayını Aldı

Vikings: Valhalla 3. sezon onayı aldı. Netflix’in spin-off yapımı, yeni bölümler ile ‘yola devam’ dedi.

Vikings: Valhalla 3. Sezon Onayı Aldı
- Reklam -
- Reklam -

Vikings: Valhalla 3. sezon için yeşil ışık yandı. Netflix, tarihi drama dizisine devam edecek.

Çekimleri İrlanda’da gerçekleşen ve History Channel’in çok izlenen dizisi Vikings’in spin-off’u olarak yola çıkan dizi, ilk olarak 25 Şubat 2022’de Netflix’te yayınlandı ve o zamandan beri hayranlarını Avrupa’da yeni yollarda yürüyen ünlü Vikinglerin heyecan verici hikâyelerine ve maceralarına çekerek başarı topladı. Yapım aynı zamanda Vikingler arasındaki Paganlar ve Hıristiyanlar arasındaki gerilimi de işledi.

Vikings: Valhalla’nın geçen ay yayınlanan 2. sezonu, üç ana karakter olan Freydis Eriksdottír (Frida Gustavsson), Leif Erikson (Sam Corlett) ve Harald Sigursson (Leo Suter) ile ayrı yolculuklarda sona erdi. Freydis’in yolu onu, oğlunu doğurmak için seyahat ettiği efsanevi Viking kalesi Jomsborg’a götürdü. Öte yandan Leif ve Harald, Baltık Denizi’nin sularında Konstantinopolis şehrine doğru cesur bir yolculuğa çıktı. Farklı yolları görünüşte onları birbirlerinden daha da uzaklaştırırken hayranlar da yeni bir sezonun onlar için neler hazırlayacağını şimdiden merak etmeye başladılar.

- Reklam -

Vikings: Valhalla 3. Sezon Onayı Aldı

Vikings: Valhalla 3. Sezon 2024 Yılında Yayınlanacak

Şimdi de Netflix’in resmi Twitter hesabı, hayranları pek fazla bekletmeyerek Vikings: Valhalla 3. sezon onayının verildiğini duyurdu. Kısa bir tanıtım videosu eşliğinde duyurulan 3. sezon onayı ile birlikte yeni sezonun 2024’te Netflix kütüphanesindeki yerini alacağı da açıklandı. Ancak ay veya gün olarak tam bir tarih verilmedi.

2024’te vizyona girecek olan 3. sezonun maceralarının konusu hakkında hiçbir şey açıklanmasa da, Netflix’in yayınlandığı klip, yeni yolculuklar, yeni toprakların keşfi ve kanlı savaşlarla dolu bir sezonu işaret ediyor. Collider’dan Steve Weintraub’a konuşan dizinin yaratıcı ismi Jeb Stuart, daha önce gelen her şeyin üstüne çıkacağını umduğu bu sonraki gezide hayranların neler bekleyebileceğini anlattı.

- Reklam -

Sturat Gustavsson, Corlett ve Suter’ın üçüncü sezon için geri döneceğini doğruladı. Ayrıca Goran Visnjic’in Erik the Red olarak katılması dışında, Laura Berlin, Pollyanna McIntosh, Bradley Freegard ve David Oakes’ın geri döneceğini de tahmin ediliyor.

Vikings: Valhalla 3. Sezon Onayı Netflix

Vikings: Valhalla’nın ilk iki sezonunu nasıl bulmuştunuz? Dizinin en azından bir sezon daha devam edecek olmasını nasıl karşıladınız? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Nereye Gitti Bu Entelektüeller? - Frank Furedi

Frank Furedi’nin “Nereye Gitti Bu Entelektüeller?” Kitabı Yeniden Türkçede

Mağara Resimleri Gizemini Bir Mobilyacı Çözdü

Buzul Çağı’ndan Kalma 20.000 Yıllık Mağara Resimlerindeki Gizemi Londralı Bir Mobilyacı Çözdü