in

WandaVision Yayın Tarihi Belli Oldu

WandaVision çıkış tarihi nihayet duyuruldu. Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen Disney+ dizisi 2021 başında geliyor.

WandaVision Yayın Tarihi

WandaVision dizisi için çıkış tarihi açıklandı. Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen karakterleri Scarlet Witch ile Vision’ın maceralarını konu alacak dizi sonunda geliyor. Hayranlar için bekleyiş bitiyor.

Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin başrollerini paylaştığı WandaVision, Scarlet Witch ve Vision’ın Avengers: Endgame olaylarının ardından yaşadıklarını konu alacak. Bir sit-com şeklinde başlayacak yapımın, yayınlanan ilk uzun fragman ile farklı bir şekle evrileceği görülmüştü. Zaten Vision Avengers: Infinity War’da öldürüldüğü için, ev içindeki mutluluk resminde bir şeyler pek doğru değil. Her ne kadar dizinin evrileceği yol ve senaryo hâlâ gizli tutulurken, Wanda ve Vision’ın pastoral hayatının sonsuza kadar böyle kalmayacağı açık şekilde anlaşılıyor.

Bu yılın başında yapılan planlar, The Falcon and the Winter Soldier’ın akış hizmetinde ilk MCU dizisi olması ve WandaVision’ın aralık ayında prömiyer yapmasıydı. Bununla birlikte, çekimler tamamlanmış olmasına rağmen MCU evreni tek bir vücut şeklinde hareket ettiği için, Koronavirüs salgını WandaVision’ı da etkiledi. Fakat tüm bu sorunlara rağmen, ilk fragmanın da eylül ayında gelmesiyle birlikte hayranlar bir umut bu yıl içerisinde diziyi izlemeyi beklediler. Ancak artık durum böyle değil.

WandaVision çıkış tarihi

Marvel Studios, WandaVision için uzun zamandır beklenen çıkış tarihini resmen açıkladı. Hayranlar, her ne kadar 2020 içerisinde diziyi izleyemeyecek olsa da çok fazla beklemeyecek. Yapım, 15 Ocak 2021 tarihinde Disney+ kütüphanesindeki yerini almaya başlayacak. Bu da, bugün itibarıyla dizinin 2 aydan daha kısa bir zaman içerisinde bizlerle olacağını gösteriyor.

Duyuru, Marvel’ın resmi Twitter hesabından hareketli bir poster ile yapıldı. Hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

WandaVision Yayın Tarihi ile Birlikte 2020’de Hiçbir Marvel Yapımının Yer Almayacağı Kesinleşti

Belirlenen tarih, hayranların umduğundan çok daha geç olsa da sonunda kesin bir şeyler duymak sevindirici. Ayrıca, WandaVision’ın resmi olarak 2021’e taşınmasıyla birlikte 2020 yılında yeni bir MCU içeriği göremeyeceğimiz de kesinleşmiş oldu. Bu da 2009 yılından bu yana ilk defa bir Marvel yapımının çıkmayacağı yıl anlamına geliyor.

WandaVision’ın sonunda resmi bir yayın tarihine sahip olmasını sizler nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce de yayın tarihi geç mi gözüküyor? Yorumlarınızı ve diziyle ilgili teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Bütün Ayazların Ortasında Kayra Ege Avcı

Bütün Ayazların Ortasında: Kayra’nın Rap Albümü Ege Avcı Tarafından Çizgi Romana Uyarlandı

The Island of Dr. Moreau H.G. Wells

The Island of Dr. Moreau Dizi Oluyor: H.G. Wells’in Kült Romanı Bir Kez Daha Uyarlanıyor