in ,

WandaVision Yeni Fragmanı: Zihin Taşı Geri Dönüyor

WandaVision yeni fragmanı yayınlandı! Disney Investor Day ile gelen yeni görüntüler, zihin taşının bir kez daha ortaya çıktığını gösteriyor.

wandavision inceleme
- Reklam -
- Reklam -

WandaVision dizisi için ikinci fragman yayınlandı! Marvel Sinematik Evreni’nin heyecanla beklenen ilk dizi macerası, son olarak Avengers: Endgame’de görülen zihin taşını çarpık gerçeklikte geri getiriyor.

Marvel Stüdyoları tarafından hazırlanan ve Disney+’ta yayınlanacak ilk MCU dizisinin başlamasına sadece birkaç hafta kaldı. Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin Scarlet Witch ve Vision olarak rol aldığı dizi, sırasıyla Avengers: Endgame ve Avengers: Infinity War’daki son görünümlerinden sonra başlıyor.

MCU’nun ilk dizisi olacağı ve çıkışına kısa bir süre kaldığı için WandaVision’a daha önce bir fragman yayınlanmıştı. Şimdi de Disney Investor Day etkinliği kapsamında Marvel başkanı Kevin Feige, diziye ait ikinci bir fragman paylaştı. Yeni görüntüler, mevcut evlerini korumak için savaşan iki Yenilmez’in hikâyesine daha derin bir bakış atmamızı sağlıyor.

- Reklam -

Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

WandaVision Fragmanı | İZLE

YouTube video

İkinci WandaVision fragmanı, görüldüğü üzere dizi için yepyeni görüntülerle dolu. Ancak Marvel Studios, çok bilgi vermeyen oldukça iyi bir fragman hazırlamayı başarmış gözüküyor. Zihin Taşı’nın tekrar patlamasını seyreden Wanda, muhtemelen Vision’ın gerçek dünyadaki kaybını nasıl işlemeye çalıştığının bir sonucu olarak karşımıza çıkacak

Birçok hayran, bu çarpık gerçekliğin Wanda tarafından yaratıldığına inanmakla birlikte, bazıları da bunu Wanda’ya kimin yaptığını sorguluyor. Yani, yeni hayatı tamamen onun kontrolünde olmayabilir.

Diziyle ilgili akıllarda pek çok soru işareti var. Toplamda 6 bölümden oluşacak diziye ait iki fragman yayınlanmış olsa da, herkes asıl olayın fragmanlarda gösterilmediğine inanmakta. Neyse ki cevapları almaya az bir süre kaldı.

- Reklam -

WandaVision fragmanı

Etkinlikte Kevin Feige bir kez daha Wanda Maximoff’un dizideki olaylardan sonra Doctor Strange’in yeni macerası Doctor Strange in the Multiverse of Madness’da rol alacağını doğruladı. Bu da her iki fragmanda gördüklerimizden daha fazlasının dizide yer alacağını kanıtlıyor. Hatta iddialar, dizinin son bölümünde Beneditch Cumberbatch’in de rol alabileceğini söylüyor.

Agnes rolüyle Kathryn Hahn ve Monica Rambeau rolüyle Teyonah Parris’in de dahil olacağı WandaVision dizisi, 15 Ocak 2021 tarihinde Disney+ kütüphanesindeki yerini alacak.

WandaVision’a ait yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Kayıp Rıhtım Forum’da yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Kim Ki-duk

Kim Ki-duk, Covid-19 Nedeniyle Yaşamını Yitirdi: Güney Koreli Yönetmene Veda

The Mandalorian 2. Sezon incelemesi

The Mandalorian 3. Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı