in ,

Netflix’in Doğaüstü Temalı “Warrior Nun” Dizisinde 2. Sezon Fragmanı Çıktı

Warrior Nun 2. Sezon fragmanı yayınlandı. Netflix’in çizgi roman uyarlaması yapımı, yeni bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

warrior nun 2 sezon fragman netflix

Warrior Nun 2. Sezon fragmanı paylaşıldı. Netflix‘in çizgi roman uyarlaması fantastik dizilerinden bir başkası daha izleyicilerle buluşmak üzere geri sayıma geçti.

Ben Dunn tarafından yaratılan Warrior Nun Areala çizgi romanından, Simon Barry tarafından ekrana taşınan Warrior Nun dizisi 2. sezon ile geri dönüyor.

Netflix, fantastik yanı ağır basan projelerinden yeni haberler verdiği Geeked Week etkinlikleri kapsamında, Warrior Nun‘dan da bir fragman yayınladı.

10 bölümden oluşan ilk sezonu Temmuz 2020‘de yayınlanan Warrior Nun, yaklaşık iki yıllık bir aranın ardından geri dönüyor.

Türkçe adı Savaşçı Rahibe olan yapım, bir morgda uyanan yetim bir gencin iblis avcısı rahibelerden oluşan gizli bir tarikatın seçilmiş kişisi olduğunu keşfetmesiyle giriştiği maceraları konu alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Alba Baptista, Toya Turner, Kristina Tonteri-Young, Lorena Andrea, Tristan Ulloa ve Olivia Delcan gibi isimler yer alıyor.

Warrior Nun 2. Sezon Fragmanı | İZLE

Yayınlanan fragmanda, başkarakter Ava Silvia cehennemin ordularını yok etme arayışına devam ediyor. Hem yeni hem de daha önceden gösterilen güçlerini test eden Ava’nın 2. sezonda nasıl bir maceraya dahil olacağı hakkında pek fazla detay bulunmuyor.

Yapımın, ilk sezonun bıraktığı yerden Ava’nın haleyi çalan hayalet iblisleri kontrol eden uğursuz şeytan Adriel ile mücadelesini sürdürmesiyle devam edeceği tahmin ediliyor.

Netflix, ilk sezonun yayınlanmasından yaklaşık bir ay sonra yeni sezon onayı vererek projeye güvenini göstermişti.

Dizinin yaratıcı koltuğundaki Simon Barry yeni sezona dair şu ifadeleri kullanmıştı:

“İkinci sezon için ilginç olacağını düşündüğümüz fikirlerimiz vardı. Senaristler ve ben, 2. sezon için birçok fikri uzun uzadıya tartıştık. Bunları hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz.”

warrior nun 2 sezon shotgun mary

Warrior Nun Kapsayıcı Ekibi ile Dikkat Çekiyor

Yapımda önemli rollerden birisi olan Shotgun Mary karakterini canlandıran Toya Turner ise oyuncu kadrosu ve ekipteki çeşitliliğin kendisi için ne kadar önemli olduğunu belirtti. Turner şöyle konuştu:

“Her şeyden biraz var. Çeşitliliği ve kapsayıcılığı, bu kadar zengin olan başka bir şey görmemiştim, bence bu harika bir şey. Yapım ekibimizin yaklaşık %70’i kadın, bu durum çok yeni.

“Orta çağ gibi görünüyor, geçmişte gibi görünüyor, gelecekte gibi görünüyor. Böyle bir şeyi hiç görmedim ve bence bu kaçmak ve eğlenmek için harika bir yol. Kendini fazla ciddiye almaya çalışmıyor. Bu durum çok hoşuma gidiyor!”

Warrior Nun 2. Sezon yayın tarihi ise henüz açıklanmadı. Ancak yapımın önümüzdeki aylarda Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

Siz Warrior Nun 2. sezon için nasıl beklentilere sahipsiniz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: CBR

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

ayzek cem yilmaz yeni film

Cem Yılmaz Yeni Filmini Duyurdu: “Ayzek” Karakteri Geri Dönüyor

orta cağ türk korsan kılıç

Yunanistan’da Bulunan Orta Çağ’dan Kalma Kılıç, Türk Korsanlara Ait Olabilir