in

Wednesday 2. Sezon Resmen Duyuruldu: Tim Burton’lı Netflix Dizisi Maceralarına Devam Ediyor

Wednesday 2. sezon onayını aldı. Addams Ailesi’nin kızlarına odaklanan Netflix dizisi, yeni maceraları ile geri dönmeye hazırlanıyor.

Wednesday 2. sezon onayı aldı
- Reklam -
- Reklam -

Wednesday 2. sezon onayı aldı. Netflix, Tim Burton’ın yönettiği ve Addams Ailesi’nin kızlarına odaklanan dizi için yeni bölümlerin geleceği duyurusunu bir video eşliğinde paylaştı.

Netflix, nihayet beklenen haberi verdi ve Wednesday’in 2. sezonu için çalışmaların başladığını resmen duyurdu. Addams Family, 2022’de Netflix’in başrolünde Jenna Ortega’nın bir spin-off dizisi ile yeniden tasarlandı. İlk sezon, Ortega’nın yeni okulu Nevermore Akademisi’nde bir cinayet gizemini çözen karakterine odaklandı. Dizi uyarlamasının hem eleştirmenler hem de hayranlar arasında popüler hale gelmesi uzun sürmedi. Wednesday, birçok ülkede Netflix’in en çok izlenen diziler listesinde kalmayı başardı ve bu da doğal olarak birçok kişinin 2. sezon olup olmayacağını merak etmesine neden oldu.

Wednesday 2. sezon onayı aldı

- Reklam -

İlk sezonun yayınlanmasından bu yana 2 aydan daha fazla bir zaman dilimi geçti. Sonunda Netflix’te en iyi başlangıç yapan orijinal yapımı olarak rekor da kıran dizinin 2. sezonu için hayranları mutlu edecek haber geldi.

2. sezon onayıyla ilgili Netflix’in yayınladığı duyuru videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Wednesday 2. Sezon Duyurusu | İZLE

YouTube video

(Duyuru videosuna YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Geçen yılın kasım ayı sonlarına doğru dizinin yürütücü yapımcılığını üstlenen Alfred Gough ve Miles Millar olası devam sezonuna dair bazı detaylar paylaşmıştı. Özellikle Miles Millar’ın açıklamaları izleyiciler arasında bir heyecan dalgası da yaratmıştı çünkü Addams Ailesi’nin geri kalan üyelerinin de yeni sezonda daha fazla yer alacağını iddia ediyordu:

- Reklam -

“Bu karakterleri anladığımızı hissettik. Oyuncular rollerinde harika işler çıkartıyor. Catherine [Zeta-Jones] bence ikonik bir Morticia. Wednesday ile Morticia arasındaki ilişki dizi için oldukça kilit bir noktada. Wednesday’in aile dışında kendi yolunu çizmeye çalışması fikri de çok önemli.”

Şimdi resmileşen 2. sezon onayıyla birlikte aile üyelerinin ilk sezona göre daha etkin rolde yer alacakları varsayılabilir. Yine de dizinin Wednesday Addams odaklı olması nedeniyle yeni sezonda da Nevermore Akademisi’nde arkadaşlarıyla ne gibi maceralar yaşayacağı da merak edilen unsurlar arasında yer alıyor.

Wednesday 2. sezon onayı aldı

Henüz açıklanmamış olsa da başrol Jenna Ortega ile birlikte diğer oyuncuların da tamamının döneceği tahmin ediliyor. Ancak 2. sezon çekim tarihleri ya da ne zaman yayınlanacağı gibi bilgiler şimdilik kesinleşmiş değil.

Wednesday’in ilk sezonunu sizler nasıl bulmuştunuz? Yeni sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Noah Schnapp Eşcinsel Olduğunu Açıkladı

“Stranger Things”in Will Byers’ı Noah Schnapp, Eşcinsel Olduğunu Açıkladı

Neil Gaiman - Mezarlık Kitabı Film Uyarlaması Disney

Neil Gaiman, Disney’in “Mezarlık Kitabı” Film Uyarlamasında Söz Sahibi Olmayacak