in

What We Do in the Shadows 3. Sezon Onayı Aldı

What We Do in the Shadows 3. sezon onayını erken kaptı. Henüz 2. sezon bölümleri devam eden FX dizisi maceraya ara vermeyecek!

What We Do in the Shadows 3. Sezon
- Reklam -
- Reklam -

What We Do in the Shadows 3. Sezon onayı erkenden geldi! FX kanalı yeni sezon bölümleri için izleyiciyi fazla bekletmeyecek.

FX bir süredir çok sayıda izleyiciyi ekranlara bağlamayı başaran dizisi What We Do in the Shadows’un yeni sezonu üzerinde çalışmaktaydı. Amerika’nın popüler kanalı geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıkamayla vampir oda arkadaşlarının hikâyesini anlatan komedi dizisine üçüncü sezon onayı verdiğini duyurdu.

Yapımın henüz ikinci sezonu sona ermemişken gelen açıklamayla beraber üçüncü sezonunun yolda olduğu kesinleşti. Yapımcı stüdyonun planların çok daha ilerisinde bir hızla hareket ettiği düşünülüyor. Çünkü Koronavirüs pandemisi yüzünden pek çok yapım gecikme veya tamamen durdurulma krizleriyle boğuşmak zorunda kalmıştı. Shadows dizisi FX adına ortalama 4 milyonluk bir izleyiciyi kitlesi getirdiği için, uzun araların pek de tercih sebebi olmaması anlaşılır durumda. Yeni bir sezon adına çekimlerin tamamlanıp tamamlanmadığıysa henüz bilinmiyor.

- Reklam -
What We Do in the Shadows 2. Sezon
(soldan sağa): Harvey Guillén (Guillermo), Haley Joel Osment (Topher), Kayvan Novak (Nandor)

2014 yapımı aynı isimli ve ülkemizde Aylak Vampirler ismiyle vizyona giren sinema filmi, günümüzde isimleri çokça duyulmayı başarmış Taika Waititi ve Jemaine Clement gibi isimler tarafından yaratılmıştı. Dizi adına konuşulacak olursa yapımın birinci sezonunun filmden çok daha fazla beğenildiği söylenebilir. Filmin IMDB’deki 7.7’lik puanına karşın, dizinin IMBD skoru 8.4 ve halen artmaya devam ediyor. Ancak dizinin en başta övgü aldığı kısım eski karakterleri ve mekânları filmdeki halleriyle harika bir şekilde yansıtması.

What We Do in the Shadows 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Waititi ve Clement dizi üzerinde de baş yapımcılar olarak çalışmaya devam ederlerken onlara Paul Simms, Scott Rudin, Garrett Basch, Eli Bush ve Stefani Robinson gibi isimler de katıldı. FX Entertainment’ın patronu Nick Grad verdiği röportajında hem izleyici kitlesinin hem de eleştirmenlerin yorumlarının bu kadar olumlu olmasına müteşekkir olduğu belirtti. Bütün yazarların ve yönetmenleri diziyi televizyon ekranlarındaki en komik yapımlardan biri haline getirmek için çabalamaya devam edeceklerinin de altını çizdi.

What We Do in the Shadows 2. Sezon

- Reklam -

What We Do in the Shadows 2. sezon final bölümü 10 Haziran 2020’de yayınlanacak. Final ardından yapımın kısa bir süre içerisinde yeni sezonuyla ekranlarda olması bekleniyor. Ancak şimdilik herhangi bir tarih açıklanmış değil.

Sizler diziyi takip ediyor musunuz? Üçüncü sezonun yolda olduğu haberi sizleri sevindirdi mi? Kayıp Rıhtım Forum’da yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.


* Collider Açıkladı: 21. Yüzyılın En İyi 25 Bilimkurgu Dizisi

Kaynak: Indie Wire

Furkan Emir Aktaş

1999 Ankara doğumluyum. Çizgi romanlar, fantastik romanlar, bilgisayar oyunları özellikle ilgili olduğum alanlar. Hacettepe Üniversitesi'nin Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde okumaktayım. 2013'ten beri serbest olarak bazı çizgi romanların ve çeşitli akademik makalelerin çevirilerini yapmaya devam ediyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Dark 3. Sezon

Dark 3. Sezon Çıkış Tarihi ve Fragman

SpaceX ve NASA

SpaceX ve NASA Tarih Yazmak İçin Geri Sayıma Başladı