Witcher’da Geralt’ı Canlandıracak İsim Belli Oldu: “Henry Cavill”

Witcher hayranlarının beklediği haber geldi! Netflix tarafından açıklanana göre Rivyalı Geralt rolü Henry Cavill'a emanet edilecek.

Haberlerini ilgiyle takip ettiğimiz Witcher dizisi için en çok merak ettiklerimizden birisi de Geralt ve Yennefer gibi önemli karakterlere kimlerin hayat vereceğiydi. Sevenleri olarak şu karakteri bu oynasın şeklinde türlü tercihler yapıyorduk.

Bunlardan birisi de geçtiğimiz günlerde Witcher dizisinde başrol oynamak istediğini açıklayan Henry Cavill oldu. Tabii ki ardından diziyi merakla bekleyen herkes konu üzerine çeşitli görüşlerini dile getirdi. Kimisi Geralt için kendisinin doğru bir tercih olacağını öne sürerken bazıları da seçimi olumsuz olarak değerlendirdi. Ancak kesin olan bir şey var ki birçok hayran bunun gerçekleşeceğini düşünmüyordu. Bugüne kadar…

Hem kitap serisini hem de oyunlarını deneyimleyen herkesin baş tacı Rivyalı Geralt rolü, Netflix tarafından açıklanana göre Henry Cavill’a emanet edilecek. Sinema dünyasında son dönemlerin ses getiren bir isminin başrol olarak seriye dâhil olması, hayranlar için kuşkusuz sürpriz oldu.

Sizce Cavill bu rol için çok mu genç, Netflix’in daha yaşlı birisini mi seçmesini bekliyordunuz? Yoksa bu bir şekilde halledilir mi? Ünlü aktör Cavill’in Geralt’ı canlandırması hakkında sizlerin görüşleri neler? Bizlerle paylaşmayı unutmayın!

GÖZ ATIN  The Witcher Dizisi İçin Daredevil'ın Yönetmeniyle Anlaşıldı
1993 yılında Ankara’da doğdu. Çocukluğunun bir kısmını İzmir’de geçirdi ve şu an İstanbul'da yaşamakta. Psikoloji bölümünde eğitim gördü. Edebiyat, sinema, bilgisayar oyunları, müzik ilgisi ve bunları paylaşma sevgisiyle çeşitli kültür-sanat sitelerinde yazdı.

Witcher’da Geralt’ı Canlandıracak İsim Belli Oldu: “Henry Cavill” için 24 yorum

 1. alpaltu dedi ki:

  Mads Mikkelsen baya iyi olurdu bence.


 2. O zaman, Cavill’ın projeye dahil olma olasılığına istinaden:

  Ortaya attığım kehanet doğruysa, dizi iyi çıkacaktır. Kehanetime inanın. Yapımcılar, siz de inanın, ona göre kehanetimi boş çıkartmayın :sweat_smile:


 3. mit dedi ki:

  O zaman hayatının rolünü kapmış olabilir :smile::smile: Geralt’ın hep durgun olduğunu ve Witcherların yarın ölecekmiş gibi yaşadığını düşünürsek :stuck_out_tongue:


 4. mit dedi ki:

  Maul Cosplay’in bu olay için çektiği esprili videoyu izlemeye davet ediyorum sizi :slight_smile:


Witcher’da Geralt’ı Canlandıracak İsim Belli Oldu: “Henry Cavill”

Witcher hayranlarının beklediği haber geldi! Netflix tarafından açıklanana göre Rivyalı Geralt rolü Henry Cavill’a emanet edilecek.

Başa dönün