Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Başrollerden Biri Belli Oldu

Amazon Prime için hazırlanan Yüzüklerin Efendisi dizisinde oynayacak başrollerden ilki belli oldu!

Amazon Prime kanalı için hazırlanan ve gelişi adım adım yaklaşmakta olan Yüzüklerin Efendisi dizisinde başrollerden biri nihayet belli oldu.

Variety’nin ulaştığı bazı kaynaklara göre, İngiliz aktör Will Poulter dizinin başrollerinden biri olarak seriye dahil oldu. Şu anlık Poulter’ın oynayacağı karakterle ilgili bilgiler belli değil. Tabii haberle ilgili asıl kaynak olan Amazon’dan şimdilik bir açıklama yok. Poulter veya menajerinden de Variety’nin konuyla ilgili yorum isteğine herhangi bir yanıt gelmedi. Proje hakkında danışmalarını dinlemek yerine, ser verip sır vermemeye devam ediyorlar.

Will Poulter’ın Yüzüklerin Efendisi dizisindeki bu muhteme başrolü, kendisi için büyük bir kazanç. Poulter, Netflix’in ünlü “Black Mirror” filmi “Bandersnatch” ve Ari Aster’ın yönettiği korku filmi “Midsommar”da başrol oynadığı güçlü bir yıl geçirdi. Bunardan önce de “Maze Runner”, “The Revenant” ve “Detroit” filmlerindeki rolleriyle tanınan isim muhtemelen en çok bu diziyle kendini göstermiş olacak.

Aynı zamanda yine Variety’in temmuz ayında Avustralyalı aktris Markella Kavenagh’ın da dizide rol almak için görüşmelerde bulunduğunu öğrenmiştik. Şimdilik o konuda da herhangi bir kesinlik yok.

Daha önce sizlere dizinin ilk sezonunun 2021 yılında gösterime gireceğini ve 20 bölümden oluşacağını duyurmuştuk. Aynı zamanda kamera arkasında bulunan sağlam ekibi de tanıtmıştık.

Sizler Will Poulter seçimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce rolü belli olmayan bu isim dizinin altından kalkabilir mi?

Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Yüzüklerin Efendisi Dizisi Tolkien’in Yazdıklarıyla Asla Çelişmeyecek

* Yüzüklerin Efendisi Dizisinde İlk Oyuncu Belli Oldu

GÖZ ATIN  Tolkien'in Elle Çizdiği İlk Shire Haritasına Göz Atın
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca doğumlu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu. Türk Dili ve Edebiyatı alanında ikinci üniversitesini okumaya devam ediyor. Birçok gazete ve dergide yazıları ve öyküleri yayımlandı. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Başrollerden Biri Belli Oldu

Amazon Prime için hazırlanan Yüzüklerin Efendisi dizisinde oynayacak başrollerden ilki belli oldu!

Başa dönün