Yüzüklerin Efendisi’nin Kötü Adamı Belli Oldu

Game of Thrones'un Benjen Stark'ını canlandıran Joseph Mawle, Amazon Prime için hazırlanan Yüzüklerin Efendisi dizisine katıldı.

Amazon Prime’da yayınlanacak ve heyecanla beklenen The Lord of the Rings (Yüzüklerin Efendisi) dizisi için yeni oyuncu haberleri gelmeye devam ediyor. Deadline’ın bildirdiğine göre, Game of Thrones’ta Benjen Stark rolüyle tanıdığımız Joseph Mawle, Yüzüklerin Efendisi dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Oyuncunun hangi karakteri oynayacağı ile ilgili kesin bir bilgi henüz paylaşılmadı. Ancak İngiliz aktör Mawle’ın, dizinin genç kahramanı Beldor (Will Poulter) ve kadın başrollerinden Tyra’nın (Markella Kavenagh) karşısında, kötülüğün tarafında yer alacağı tahmin ediliyor.

Joseph Mawle, özellikle Game of Thrones dizisinde oynadığı Benjen Stark rolüyle tanınıyor. 45 yaşındaki aktör bu rolle Ned Stark’ın en küçük kardeşi, altı Stark kardeşinin amcası ve Gece Nöbeti’nin ilk koruyucusu olarak görev yapmıştı. Aktörün Birdsong dizisiyle bir BAFTA adaylığı da bulunuyor. Kendisini son olarak BBC Two’da yayınlanan ve Richard Gere’in başrolünde olduğu MotherFatherSon mini dizisinde rol almıştı.

Dizi İçin Oyuncu Arayışları Devam Ediyor

Amazon rolle ilgili doğrulama anlamında herhangi bir açıklama henüz yapmadı. Ancak şirketin ABD, İngiltere ve Avustralya’daki oyuncu yönetmenleriyle dünyanın dört bir yanındaki aktör ve aktrisleri gözlemleyerek, büyük bütçeli proje için arayışlarına devam ettiği biliniyor.

Diziye son olarak geçtiğimiz hafta Years and Years’ın yıldızı Maxim Baldry’nin katıldığı bilgisi gelmişti.

Amazon için hazırlanan Yüzüklerin Efendisi’nin ön prodüksiyonu devam ediyor. Dizinin çekimleri de önümüzdeki aylarda Yeni Zelanda’nın Auckland kentinde başlayacak.

The Lord of the Rings (Yüzüklerin Efendisi), 2021 yılı içerisinde Amazon Prime platformu üzerinden yayınlanması bekleniyor.

GÖZ ATIN  Amazon'un Kara Kule Dizisi Roland Deschain'ini Buldu
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca doğumlu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu. Türk Dili ve Edebiyatı alanında ikinci üniversitesini okumaya devam ediyor. Birçok gazete ve dergide yazıları ve öyküleri yayımlandı. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Yüzüklerin Efendisi’nin Kötü Adamı Belli Oldu için 3 yorum

  1. Davram dedi ki:

    Eowyn, Arwen, Galadriel. Yanlarında Tyra :smiley:


  2. Lapras dedi ki:

    Cast başarılı gidiyor şimdilik. Yakışmaz bu dizeye diyeceğim çıkmadı. Yeni haberleri merakla bekliyoruz :heart_eyes:


  3. Gurlino dedi ki:

    Bir buradaki oyuncu seçimlerine bir de Witcher’ınkilere bakıyorum…


Yüzüklerin Efendisi’nin Kötü Adamı Belli Oldu

Game of Thrones’un Benjen Stark’ını canlandıran Joseph Mawle, Amazon Prime için hazırlanan Yüzüklerin Efendisi dizisine katıldı.

Başa dönün