in , ,

Metro Serisinin Yazarı Dmitry Glukhovsky, Ankara Kitap Fuarı’nda

Dmitry Glukhovsky, hayranlarıyla tekrar buluşmak için bu kez Ankara Kitap Fuarı’nda!

Metro Serisi Yazarı Dmitry Glukhovsky

Panama Yayıncılık, Metro Serisi’nin ülkemizdeki hayranlarını mutlu etmeye devam ediyor. Serinin yazarı Dmitry Glukhovsky imza günü için tekrar Türkiye’ye geliyor! Bu seferki durağı ise Ankara.

Hatırlarsanız yazar daha önce 5 Kasım’da Türkiye’ye gelmişti. Hayranlarıyla İstanbul’da buluşan Dmitry Glukhovsky‘ye ilgi büyük olmuştu. Biz de Kayıp Rıhtım olarak Panama Yayıncılık yardımıyla yazar ile özel olarak görüşmüş ve bir röportaj gerçekleştirmiştik. Kayıp Rıhtım yazarlarından İhsan Çağatay Boz, Dmitry Glukhovsky‘yle yazarlık hayatı, esinlendikleri ve edebiyat üstüne çok güzel bir sohbet etmişti. Şimdi yazar bir kez daha Türkiye’ye geliyor. Bu sefer ise İstanbul’a gidemeyen hayranlar için daha uygun bir yer seçilmiş gibi. Dmitry Glukhovsky 17 Şubat günü Ankara Kitap Fuarı‘nda hayranları ile görüşecek.

Kitapları okumamış yazarlar için daha önce yaptığımız haberlerden alıntılamak gerekirse; atom bombalarının dünya üzerinde sayısız yerde patlayarak sonlanan bir savaş sonrası yeryüzünün radyasyondan yaşanamaz hale gelmesi ve insanların kendilerini Rusya’nın büyük metro hatlarının içine hapsederek orada yaşamlarını sürdürdüğü bir dünyada geçmekte. Seri Metro 2033, Metro 2034 ve Metro 2035 olmak üzere üç kitaptan oluşuyor. Kitapların ve oyunların detaylı bir incelemesini okumak isterseniz de geçen aylarda hazırladığımız kapsamlı incelemeye bakabilirsiniz.

Dmitry Glukhovsky ile görüşmek ve kitaplarınızı imzalatmak istiyorsanız 17 Şubat Cumartesi günü saat 14:00‘de ATO Congressium‘da olmalısınız. Panama Yayıncılık Standında sizleri Dmitry Glukhovsky karşılıyor olacak.

03035dc2 11c3 4d80 b052 6b530288f2e9

* Dmitry Glukhovsky Röportajı

* Metro Serisi İncelemesi

Burak İpek

Özellikle bilimkurguya ve çizgi romanlara bayılır. Çizgi romanlara girişi Dylan Dog, bilimkurguya aşkı ise Dune serisi ile başladı. 7 yaşından beri bilgisayarla ve elektronik aletlerle iç içe yaşamayı seçerek göbeğini büyüttü. Düşüncelerini başkalarıyla tartışmak adına Kayıp Rıhtım’da yazılar yazıyor.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Kralkatili Güncesi film sam raimi - kingkiller chronicles

Kralkatili Güncesi Filminin Yönetmeni Sam Raimi Olabilir

siyah orkide neil gaiman

Neil Gaiman ve Dave McKean Ortaklığında “Siyah Orkide” Çizgi Romanı Raflarda!