in

Can Avar ve Arkadaşlarının Sıradaki Macerası: “Cızırtılı Konser Salonu”

Haktan Kaan İçel’in çocuklar için yazdığı kitap serisi Can Avar, “Cızırtılı Konser Salonu”yla devam ediyor.

can avar cizirtili konser salonu ust
- Reklam -

Can Avar ve arkadaşlarının maceralarında bu sefer sırada “Cızırtılı Konser Salonu” var. Çocukların birçok becerisini geliştirmesine katkı sağlayan ve yerinde mesajlar içeren Haktan Kaan İçel‘in kitap serisi, Timaş Çocuk etiketiyle son sürat devam ediyor.

Sıradan hayatına her gün dünyayı kurtararak devam eden Can Avar, yine kendisini ürkünç bir maceranın içinde buluyor. Tanıtım bültenine bakalım:
can avar cizirtili konser salonuCan Avar… Aslında sıradan bir çocuk… Her gün dünyayı kurtarmasını saymazsak tabii!

Kurt adamlar, hayaletler, mumyalar, vampirler, uzaylılar, kimin olduğu belli olmayan gölgeler… Hepsiyle tek başına savaşıyor… Bizler de onun sayesinde yatağımızda rahat uyuyabiliyoruz. Ah! Bir de büyüklerini bu başarılarına inandırabilse… Mesela annesini evlerinin bir ejderha tarafından ısırıldığına ikna edebilse ya da yıllardır kedi diye besledikleri hayvanın aslında bir rakun olduğunu herkes öğrense… Anlayacağınız Can’ın büyüklere anlatmak istediği çok şey var!

- Reklam -
- Reklam -

Can yine kendini ürkünç bir maceranın içinde buluyor! Bu sefer bir müzik grubuna musallat olan kötü güçlerle savaşıyor… Korku ve Hayal de onunla birlikteler, birlikte müzik dünyasında da dolaşıyorlar. Can ve arkadaşları, kötü güçleri yenebilecekler mi? Sevimli bakışları olan hain ahtapotun, seyreden acımasız yaratığın ve sürpriz korku kutusunun etkisinden kurtulabilecekler mi? Kürdan Adam’ı yenip insanların önyargılarını kırabilecekler mi? Anlayacağınız yine bi’ dolu acayiplik, gariplik ve biraz da iğrenç şey bu kitapta sizleri bekliyor!
144 sayfadan oluşan kitap raflarda yerini aldı bile. Keyifli okumalar dileriz.

Cem Altınışık

1993 yılında Ankara’da doğdu. Çocukluğunun bir kısmını İzmir’de geçirdi ve şu an İstanbul'da yaşamakta. Psikoloji bölümünde eğitim gördü. Edebiyat, sinema, bilgisayar oyunları, müzik ilgisi ve bunları paylaşma sevgisiyle çeşitli kültür-sanat sitelerinde yazdı.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

kr inceliyor buz ejderhasi

Video İnceleme: Buz Ejderhası – George R.R. Martin

philip k dick awards ust

2018 Philip K. Dick Ödülü’nün Adayları Açıklandı