in

Gökçe Mehmet Ay’dan Yeni Bilimkurgu: Hekate’deki Sır

Kayıp Rıhtım yazarlarından Gökçe Mehmet Ay, Uzay Akıncıları adlı yerli bilimkurgu serisinin ilk e-kitabı “Hekate’deki Sır” ile bizlerle.

Zaman zaman dosya konuları ve hikâyeleriyle Kayıp Rıhtım semalarında da dolaşan Gökçe Mehmet Ay, Uzay Akıncıları serisinin ilk romanını e-kitap olarak okurların beğenisine sundu: Hekate’deki Sır.

İlk olarak iTunes, Spotify ve Google Podcasts’te sesli kitap olarak hayatına başlayan Uzay Akıncıları, kısa sürede hatırı sayılır bir ilgiye mazhar olmuştu. Sonrasında Ay, takipçilerinin isteği üzerine podcast’i e-kitap hâline de dönüştürdü. Böylelikle Hekate’deki Sır ortaya çımış oldu.

Teğmen Halil‘in serüvenlerini konu alan e-kitabın arka kapak yazısı şöyle:
Galaksi Meclisi’nin özel birliği Uzay Akıncılarının bir bölüğü basit bir görev için Timsahların gezegeni Hekate’ye ulaşmıştır. Diplomatları koruma ve Timsahlarla dostuluk kurma görevi yeni mezun Halil Teğmen’in ilk görevidir. İşler İmparatorluk askerlerinin ani saldırısıyla bir anda karışır.

Halil Teğmen Hekate ve Timsahların geçmişindeki sırrı çözemezse tüm galaksiyi büyük bir tehlike beklemektedir.
Dilerseniz kitabı Kobo, İdefix ve Google Books üzerinden satın alabilirsiniz.

Gökçe Mehmet Ay’a ve Teğmen Halil’e bu yeni maceralarında başarılar dileriz. Okuru ve dinleyeni bol olsun.

M. İhsan Tatari

Yirmi yılı aşkın bir zamandır fantastik edebiyat, bilimkurgu, çizgi roman ve bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir oluyor.

Fantastik edebiyat alanında dört basılı kitabı bulunan yazar, Kayıp Rıhtım'ın yanı sıra Oyungezer dergisinde de serbest yazar olarak çalışmakta, çeşitli yayınevlerinde çevirmen ve editör olarak görev almaktadır.

Merakla Beklenen Behzat Ç. Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Metabolizma Sahibi ve Kendi Kendine Üreyebilen Bir Materyal Geliştirildi