in

Deniz Erbulak’ın Yeni Kitabı “Mezarlığın Sırrı” Raflardaki Yerini Aldı

Deniz Erbulak’ın Doğan Çocuk’tan çıkan yeni kitabı “Mezarlığın Sırrı” raflardaki yerini almaya başladı. Eser, korku ve polisiye türlerini bir araya getiriyor.

Mezarlığın Sırrı / Sırlar Serisi - Deniz Erbulak

Deniz Erbulak imzalı Mezarlığın Sırrı okurların karşısına çıkmaya başladı. Doğan Çocuk tarafından yayımlanan roman, Sırlar Serisi’nin de ilk basamağını oluşturuyor. Kitabın çizimleri ise Fulya Ecem’e ait.

1971 yılında Manisa’da doğan Deniz Erbulak, üniversite eğitimini Akdeniz Üniversitesi’nde Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamladı. İlk kitapları 2003 yılında okurlarla buluşmaya başladı.

Korku romanları (Adak Serisi), gençlik kitapları (Bu Hayat Benim) ve çocuklar için (14 Yaşında Bir Genç Kızım Ben) kaleme aldığı maceralar ile tanınan Deniz Erbulak; son olarak Kayıp Rıhtım’ın spekülatif kurgu antolojisi Tüm Panayırların Heyulası’nda da Hanımefendi adlı korku öyküsüyle yer almıştı.

Eserin çizimlerini üstlenen Fulya Ecem ise 1992 yılında doğdu. Anadolu Üniversitesi’nde Resim Bölümü mezunu olan Ecem; aynı okulda Felsefe eğitimi almaya devam ediyor. Gotik ve korku edebiyatı tutkunu olan Ecem, ağırlıklı olarak karanlık bir atmosfere sahip illüstrasyonlarıyla tanınıyor.

Mezarlığın Sırrı kitabı, genç okurlara mezarlıkta geçen hortlaklarla dolu karanlık bir polisiye deneyimi sunmayı hedefliyor.

Mezarlığın Sırrı / Sırlar Serisi – Deniz Erbulak | Arka Kapak Tanıtımı

Mezarlığın Sırrı / Sırlar Serisi - Deniz Erbulak

Okuldaki kürek kaybolmuştu. Evet kürek… İlker eşyaların kaybolmasından hiç hoşlanmazdı ve tek derdi küreği bulup duvardaki yerine asmaktı. Öykü’nün derdi kürek filan değildi. Mezarlıkta gördüğü hortlağın peşindeydi.

Ama korkuyordu da… Ya gerçekse? Ozan ise hortlaklara inanmazdı. Ama inanan herkesin izlemesi için güzel bir hortlak videosu çekecekti ve kesinlikle ünlü olacaktı. Sonuçta üçünün de o ürpertici mezarlığı kontrol etmesi ve terk edilmiş köşke girmesi gerekiyordu. Hortlakla karşılaşınca ne mi yapacaklardı? İşte buna karar vermemişlerdi henüz.

Dikkat!
Deniz Erbulak’ın güçlü kaleminden tüyler ürpertici bir polisiye roman okumak üzeresiniz.

Toplamda 318 sayfadan oluşan Mezarlığın Sırrı romanında editörlük koltuğunda Melisa Ceren Hasmaden ve Keriman Güldiken oturuyor. Eserin kapak tasarımı Serkan Yolcu, grafikleri ise Havva Alp imzalarını taşıyor. Roman 2022 yılının son günlerinde okurların beğenisine sunulmaya başladı. Sırlar Serisi yeni maceralar ile yoluna devam edecek.

Deniz Erbulak eserleri hakkındaki sizin görüşleriniz neler? Yorumlarınızı bizimle Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazla edebiyat haberi için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Simpsons 35. Sezon ve 36. Sezon Onaylarını Aldı

Tarihin En Uzun Soluklu Animasyon Dizisi “The Simpsons” İki Yeni Sezon Onayı Daha Aldı

The Last of Us 2. Sezon Onayı Aldı

HBO’nun Popüler Apokaliptik Oyun Serisinden Uyarladığı “The Last of Us” Dizisi 2. Sezon Onayını Aldı