in

Şebnem Pişkin’den Yeni Kitap: Uçan Halı Hikayeleri

Sevilen edebiyatçılarımızdan Şebnem Pişkin, ücretsiz olarak indirip okuyabileceğiniz bir öykü derlemesi yayınladı.

Kimi zaman fantastik kimi zaman gerçeküstü kimi zaman da tasavvufi kurgu romanlara imza atan sevgili Şebnem Pişkin, okurlarına küçük bir sürpriz yaptı ve beş öyküden oluşan ücretsiz bir e-kitap yayınlayarak bizleri sevindirdi: Uçan Halı Öyküleri

E-kitapta yer alan öyküler, farklı alanlarda kalem oynatmayı seven yazara yaraşır şekilde şekilde kâh fantastik kâh tasavvufi türünde. Hatta aralarında bir bilimkurgu öyküsü bile var! Toplamda kırk sayfadan oluşan derlemede Âdem Peygamber’e eşlik ediyor, bir kertenkeleyle konuşarak galaksinin en eski sırlarından biri öğreniyor, şeytanımızla baş başa kalıyor ve ilham perisiyle cebelleşen bir yazarın iç çekişmelerine şahit oluyoruz.

Uçan Halı Öyküleri‘nin tanıtım bülteni şu şekilde:

İnsanoğlunun sembolik anlatımlarla masallara ve mitlere konu olmuş kozmik geçmişini, galaktik ırk ile arasındaki kadim mücadelesini ve tasavvufi bir evren tarihi anlatısını bu kitapta bulabilirsiniz. Uçan Halı Hikayeleri, masalsı diliyle bizi bilinmezliklerle dolu esrarengiz dünyalara doğru bir gezintiye çıkarıyor.

Eğer Şebnem Pişkin‘le henüz tanışmadıysanız bu fırsatı kaçırmayın deriz. Yazarın Efsun ve Kayıp Mona Lisa gibi romanlarının da Google Books üzerinden e-kitap formatında satıldığını hatırlatalım. Keyifli okumalar…

Oyla!

M. İhsan Tatari

Yirmi yılı aşkın bir zamandır fantastik edebiyat, bilimkurgu, çizgi roman ve bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir oluyor.

Fantastik edebiyat alanında dört basılı kitabı bulunan yazar, Kayıp Rıhtım'ın yanı sıra Oyungezer dergisinde de serbest yazar olarak çalışmakta, çeşitli yayınevlerinde çevirmen ve editör olarak görev almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cixin Liu, Çin’in Uzaylı Araştırmaları Danışmanı Oldu

2017 GİO Ödülleri Galipleri Arasında Kayıp Rıhtım da Var!