11. Ankara Kitap Fuarı Başladı!

Eylül Fuarcılık tarafından düzenlenen geleneksel Ankara Kitap Fuarı'nın kapıları bir kez daha kitapseverler için açılıyor.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium‘da düzenlenen fuar 6-15 Ocak tarihleri boyunca 10:00-20:00 saatleri arasında kitapseverler tarafından ziyaret edilebilecek. 250 yayınevinin yer aldığı fuarda 300’den fazla imza ve konferans etkinliği gerçekleştirilecek. Fuarın bu seneki konuk ülkesi Kazakistan, onur yazarları ise ünlü polisiye yazarı Ahmet Ümit ile Rus yazar ve şair Mihail Sinelnikov olarak belirlenmiş.

Fuarda yayınevlerinin yanı sıra birçok sahaf da stant açacak. Katılacak yazarlara bir göz attığımızda da Miyase Sertbarut, Nazlı Eray, Ercan Kesal, Ahmet Ümit, Orkun Uçar, Emrah Serbes, Gökdemir İhsan, Murathan Mungan gibi önemli isimler dikkat çekiyor.

Fuara katılan yayınevleri ve sahafların listesine buradan, fuarda gerçekleşecek olan etkinliklere ise buradan ulaşabilirsiniz.

GÖZ ATIN  Yerli Polisiye Dergisi 221B'nin Yeni Sayısı Çıktı!

Stranger Things Kitap

1993’te Sivas’ta doğdu. Ortaöğretimini de burada tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Okumayı, izlemeyi ve bilgisayar oyunlarını çok sever. Hayatın anlamının Radiohead şarkılarında gizli olduğuna inanmakta, başka dünyalara duyduğu tutku sayesinde yaşamayı sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

11. Ankara Kitap Fuarı Başladı!

Eylül Fuarcılık tarafından düzenlenen geleneksel Ankara Kitap Fuarı’nın kapıları bir kez daha kitapseverler için açılıyor.

 

 

Başa dönün
Daha fazla Etkinlik
Poe’nun Meşhur Şiirini Neil Gaiman’dan Dinleyin

Worldbuilders'ın bağış toplama etkinliği için kamera karşısına geçen Neil Gaiman, Poe'nun meşhur şiiri Kuzgun'u (Raven)...

Kapat