5. CNR İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı Kapılarını Açıyor!

CNR Kitap Fuarı, 10-18 Mart tarihleri arasında 5. kez edebiyatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Okurların yılın en sevdiği dönemleri olan kitap fuarlarından birisi daha kapımızda. 20 ülkeden 350 yayınevinin katılacağı CNR Kitap Fuarı, 10 Mart tarihinden itibaren CNREXPO Yeşilköy’de başlayacak.

Fuar bu yıl ziyaretçilerine “OKU” temasıyla sesleniyor ve “Çünkü Okumuyoruz. Kitap okumak ihtiyaç listemizde 235’inci sırada, kitap okumaya günde sadece 1 dakika ayırıyoruz,” diyor.

İskender Pala, Selahattin Yusuf gibi edebiyatımızın değerli yazarları ve sağlık dünyamızın önemli ismi Profesör Doktor Canan Karatay’ın katılacağı fuarın bu yılki onur yazarı “Yaşasın Ölüm!” “Batı’ya Yön Veren Metinler” gibi eserlerin sahibesi usta yazar Alev Alatlı olacak.

Ülkemizden irili ufaklı yüzlerce yayınevinin katılacağı fuarda yabancı ülkelerden 108 yayınevi de okurlarını bekleyecek.

Fuarla ilgili daha fazla ayrıntıya, etkinlik ve katılımcı listelerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bir kez daha fuarın 10-18 Mart arasında kapılarını bütün kitap aşıklarına açacağını belirterek, şimdiden bol edebiyatlı bir fuar diliyoruz.

  • 17
    Shares
GÖZ ATIN  En Yakın Arkadaşımın Şeytan Çıkarma Ayini: 80'leri Anımsatan Bir Korku Romanı

Die-Hard Centilmen Piç hayranı, kendisini tanıtırken öncelikle söylemesi gereken meseleleri ayarlayamayan birisi, 18 yaşında, İstanbul Üniversitesi'ne gidiyor, İngiliz Dili okuyor, babasının 7 yaşında Yüzüklerin Efendisi'ni izletmesinden beri fantastik ve bilimkurgu sever, Shelob'u görüşünden beri de anakrofobik.

5. CNR İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı Kapılarını Açıyor!

CNR Kitap Fuarı, 10-18 Mart tarihleri arasında 5. kez edebiyatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

  • 17
    Shares

 

 

Başa dönün
Daha fazla Etkinlik
İki Ülke Ortaklığında Bir Edebiyat Festivali: Kadın Yazısı

İsveç ve Türkiye ortaklığında gerçekleştirilecek bu edebiyat festivalinde biz de varız!

Kapat