in

Fantazya Kampına Hazır mısınız?

Bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan, bir Düş Diyarı Meddahları projesi Fantazya Kampı, 15 Haziran’da Fethiye’de!

Yaza çok tatlı arkadaşlarla FRP yaparak, kutu oyunları oynayarak ve harika sohbetler ederek girmeye ne dersiniz? Bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Fantazya Kampı kapılarını 15 Haziran‘da Fethiye’de açıyor!

Düş Diyarı Meddahları‘nın iki yıldır sürdürmekte olduğu Fantazya Kampı uzun uğraşlar sonucu bu sene de devam ediyor. Yer bulmak bu sene zor olsa da gene keseye uygun bir mekan bulunmuş. Muğla, Fethiye‘de Katrancı Camping alanında olacak kampa tek kişi gidecekler için 4 gece 5 gün konaklamak 120 liraya denk geliyor. Elbette yemekler bunun içine dahil değil. Yalnız bunun bir çadırlı konaklama olduğunu belirtmek isteriz. Oradan çadır kiralamak biraz tuzlu olduğundan kendi çadırınızı getirmeniz en mantıklısı. Çadırınızı, kutu oyunlarınızı kapıp gelin arkadaşlar!

Aynı çadırda birden fazla kişi olarak kalacaklar için fiyat daha da uygun oluyor. Aşağıdaki tablodan ayrıntılı bir biçimde fiyatları görmeniz mümkün. Bu seneki kamp alanı geniş bir restoran menüsü ile uygun bir market de sunuyor.

Gidecek olan arkadaşlar detaylı bilgiyi bu linkteki etkinlik sayfasından alabileceği gibi her türlü soruyu da Düş Diyarı Meddahları‘na iletebilirler. Fantazya Kampında buluşmak üzere! 

Oyla!

Burak İpek

Özellikle bilimkurguya ve çizgi romanlara bayılır. Çizgi romanlara girişi Dylan Dog, bilimkurguya aşkı ise Dune serisi ile başladı. 7 yaşından beri bilgisayarla ve elektronik aletlerle iç içe yaşamayı seçerek göbeğini büyüttü. Düşüncelerini başkalarıyla tartışmak adına Kayıp Rıhtım’da yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı – Bu Sularda Yeni Bir Şey Yok

Frank Miller’ın Günah Şehri Televizyona Uyarlanıyor