in

Yazarlar Sırlarını Seferihisar’da Paylaşıyor

Deniz kenarında, ateş etrafında gerçekleştirilecek bir edebiyat atölyesine ne dersiniz? Birbirinden kıymetli yazarlar yazma sırlarını Seferihisar’da paylaşıyor!

seferihisar yazi kampi
- Reklam -
- Reklam -

“Deniz Kenarında, Ateş Etrafında Edebiyat Atölyesi” alt başlığıyla duyurulan yepyeni bir edebiyat etkinliği geliyor! Birbirinden kıymetli isimlerin öncülüğünde, Seferihisar’da gerçekleştirilecek atölye gerçekten de dikkate değer.

Etkinlik detayları için tanıtım bültenine birlikte göz atalım:

Seferihisar, 5 Ağustos’ta başlayıp bir hafta sürecek olan ve ünlü yazarların yazma sırlarını paylaşacağı yazı kampına hazırlanıyor. Seferihisar Teos Ormancı Tatil Köyü‘nde 5 Ağustos akşamı sahilde Tuna Kiremitçi’nin şiirleri ve şarkılarıyla açılacak yazı kampına İnci AralEnver AyseverMüge İplikçiMario LeviSedat Demir, Gülşah Elikbank,Hakan AkdoğanPsk. Dr. Mehmet Şakiroğlu ve birçok sürpriz isim katılacak.

- Reklam -

Her gün bir yazarın atölye gerçekleştireceği program için katılım 25 kişi ile sınırlı ve son başvuru tarihi, 25 Temmuz. Bir haftalık yazı kampı boyunca ayrıca özel etkinlikler de yapılacak. Sahilde ateş başında parti, psikoloji sohbetleri,  şiir okuma gecesi katılımcıları bekleyen sürprizlerden bazıları. Yazarlarla akşam yemeklerinde de sohbetler devam edecek.

Deniz kenarında bulunan otelimizde tatilini sürdüren katılımcılarımız, yazarların roman ve öykülerini yazarken yola çıkma hikâyeleri ile buluşturacak olan atölyenin özellikle yeni yazar adaylarına ilham vermesi amaçlanıyor.

Tarih: 5 Ağustos- 10 Ağustos 2018

Yer: Seferihisar Teos Ormancı Tatil Köyü – İzmir

- Reklam -

Eğitim Süresi: 30 Saat

Kontenjan: 25 Kişi

Başvuru İçin: [email protected] | 0534 782 44 06

seferihisar atolye afisi

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Timothée Chalamet dune

Yeni Dune Uyarlamasının Başrolü Büyük İhtimalle “Timothée Chalamet” Olacak

arkadasim dahmer ust

Seri Katil Jeffrey Dahmer’ı Bir de Böyle Okuyun!