Fantastik Canavarlar 2’nin Adı Açıklandı: “Grindelwald’ın Suçları”

Fantastik Canavarlar'ın ikinci filminden haber var! İlk filmin yıl dönümünde yeni filmin başlığı, kısa ve büyüleyici bir video ile duyuruldu!

Bugün “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?”ın vizyona girdiği günün yıl dönümü. Bu özel günde, Warner Bros. serinin devam filminin adını bizlerle paylaşmış oldu! The Crimes of Grindelwald (Grindelwald’ın Suçları) adlı filmin başlığı ve yayınlanan kısa video hepimizi heyecanlandırmaya yetti.

Gelecek sene bugün vizyona girmesi planlanan filmden yayınlanan kısa videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yeni filmde Johnny Depp‘in canlandırdığı Gellert Grindelwald‘ın etkin rol oynayacağını ve Avrupa’yı birbirine katmaya devam edeceğini zaten biliyorduk. Ancak filmin başlığında da onu görmek gerçekten de başka bir heyecan.

Ayrıca Jude Law‘ın canlandırdığı Albus Dumbledore‘u da videonun en sağında görüyoruz. Dikkatimizi çeken bir başka detaysa Ezra Miller‘ın canlandırdığı Credence Barebone‘un hâlâ hayatta olması. Ve bir başka heyecan verici karakterse Newt’in kardeşi Theseus Scamander. O da afişin tam ortasında. Hemen solundaysa Leta Lestrange rolüyle kısacık da olsa tanıdığımız Zoë Kravitz var.

Fantastik Canavarlar 2‘nin New York, Paris ve Londra’da geçeceğini biliyoruz. 16 Kasım 2018 için şimdiden bekleyişe geçtik bile!

Not: Bu haber ilk olarak bir diğer projemiz olan Fantastik Canavarlar‘da yayınlanmıştır.

GÖZ ATIN  Harry Potter: Sihir Tarihi Yeniden Bizlerle
Genel Yayın Yönetmeni
1993 İstanbul. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu. Çeşitli kısa ve orta metraj film projelerinde yer aldı. Öyküleri kimi dergi ve fanzinlerde yayımlandı. 2013'ten beri üç arkadaşıyla birlikte Marşandiz Fanzin'in makinistliğini yapmaya devam ediyor. İlk öykü kitabı "Ölü Dalgıcın Sonbaharı" ise Eylül 2018'de yayımlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fantastik Canavarlar 2’nin Adı Açıklandı: “Grindelwald’ın Suçları”

Fantastik Canavarlar’ın ikinci filminden haber var! İlk filmin yıl dönümünde yeni filmin başlığı, kısa ve büyüleyici bir video ile duyuruldu!

Başa dönün