Gaming İstanbul (GIST) 2019’da Neler Oldu?

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen GIST 2019'a Kayıp Rıhtım ekibi olarak biz de katıldık ve etkinlik hakkında görüşlerimizi paylaştık.

Bu yıl gerçekleşen GIST etkinliğine Kayıp Rıhtım olarak bizler de katıldık. Ekibimizden Atakan Uçar, Coşku Türkay ve Hakan Tunç’un izlenimleriyle bu yılın oyun fuarı nasıl geçti? Hep birlikte izleyelim!

Etiketler:  
Gaming İstanbul (GIST) 2019’da Neler Oldu? için 6 yorum

 1. Video kurgusu biraz uzun sürdüğü için ancak yayınlayabildik arkadaşlar, kusura bakmayın lütfen :pray:

  Ayrıca forumdan izleyemeyenler için direkt youtube linki ekleyeyim:

  https://www.youtube.com/watch?v=hI2R7w2aeP8

  Bunun yanı sıra çok tatlı cosplay’ler vardı, videoya fotoğraf pek ekleyemedim ama onları da buradan paylaşmış olayım:

  tıktık 2. :smiley: Ne zamandır merak ediyordum nasıl bir etkinlik diye, harika ve detaylı bir şekilde anlatmışsınız. Ayaklarınıza sağlık. Bilet olayı bence de olmamış açıkcası, en azından bütün gün geçerli olmalıydı biletler. Bir de sondaki Joker efsane ehehehehe.


 3. Bunn-Y dedi ki:

  Serap görmediğimi biliyordum, Rıhtımdan birilerini gördüğümü biliyordum!

  Bu arada deneyimlediğim en kötü Gist’ti.


 4. Keşke gelseydiniz yanımıza. : )


 5. Agape dedi ki:

  Güzel bir video olmuş. Zamanında böyle bir etkinliğe kardeşim için katılmış fenalık geçirmiştim kalabalık ve gürültüden. O günden beri ikimiz de böyle yerlere ayak basmıyoruz. :joy: Yemek büyük problem ve zaman ilerleyip de kalabalık arttıkça her adım işkenceye dönüşüyor. Ciddi bir gürültü var. 4-5 saat buna maruz kalınca insanın birkaç saat daha beyni uğulduyor. İzlemek en keyiflisi. :blush:


Gaming İstanbul (GIST) 2019’da Neler Oldu?

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen GIST 2019’a Kayıp Rıhtım ekibi olarak biz de katıldık ve etkinlik hakkında görüşlerimizi paylaştık.

Başa dönün