in ,

Yarışma: Çocukluk Çizgi Roman Anınızı Yazın, Çizgi Roman Seti Kazanın

Çocuklukta başınızdan geçen bir anınızı yazın ve çizgi roman seti kazanın! Kayıp Rıhtım’ın da destekçisi olduğu yarışma 20 Ekim’de başlıyor.

çizgi roman yarışma

Okumayı çizgi romandan öğrenen, ders kitabı arasında çizgi roman okuyan, arkadaşlarıyla çizgi roman takas eden okurlara sesleniyoruz: Gelin çocuklarınıza okuma alışkanlığı kazandırmak için hazırladığımız yarışmaya katılın: Çocukluk çizgi roman anınızı yazın, çocuklarınıza çizgi roman seti kazanın!

Bize çocuklukta başınızdan geçmiş ve çizgi romanlarla ilgili olan bir anınızı kaleme alın ve çocuğunuza (ya da kendinize) çizgi roman seti kazanın.

Çizgi Roman Yarışması

Çocukluk Çizgi Roman Anınızı Yazın, Çizgi Roman Seti Kazanın Yarışması | Katılım Şartları

Yarışma başlangıç tarihi 20 Ekim 2020 olarak belirlendi. Yazı teslim tarihi ise 30 Kasım 2020’de son bulacak. Çocukluk yıllarınızda başınızdan geçen anınızı  kaleme aldıktan sonra sonra, “Çocukluğum ve Çizgi Romanım” başlığıyla [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz. Ayrıca seçilen bir yazara da mansiyon ödülü olarak dilediği bir çizgi roman hediye edilecektir.

Yazım Kuralları:

  • Yazı Tipi: Arial
  • Yazı Boyutu: 12 punto
  • Sayfa Sayısı: 1-2 sayfa

Yarışma tarihleri:

  • Başlangıç – 20 Ekim 2020
  • Yazı Teslim Tarihi – 30 Kasım 2020

e-posta Başlığı

  • Çocukluğum ve Çizgi romanım

İletişim adresi:

Yarışma sonucunda ilk üçe giren yazarlara, Dinozor Genç çizgi roman seti hediye edilecektir. Dinozor Genç, ne okuyacağını kendi seçen, eğlenceyi arkadaşlarıyla paylaşmayı seven ve kitap okumayı “havalı” bulan bir ilk gençlik kitaplığı. Son olarak dereceye giren ilk üç metnin de, yarışmanın ortağı olan tüm platformlarda yayınlanacağını belirtelim.

Bu yarışma Dinozor Çocuk sponsorluğunda, Çizgi Roman Okurları Platformu (ÇROP), Hayal’et e-dergi, Kayıp Rıhtım ortaklığıyla düzenlenmekte. Etkinlik bir Çizgi Roman Okurları Platformu projesidir.

Sizler de yarışmayla ilgili fikirlerinizi ve çizgi roman kültürü hakkındaki düşüncelerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle buluşturabilirsiniz.

* * *

* Garfield Hakkında Az Bilinen 10 Gerçek: Çizgi Diyarın Tembel Kedisi

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

The Mandalorian Filmi

The Mandalorian Filmi Olasılıklar Dahilinde

Hollanda Altın Çağı

Hollanda Altın Çağı’nda Sanatın Ritmi